Zenly Hesap ve Üyelik Silme
|

Zenly Hesap ve Üyelik Silme

zenciSnapchat’in kurucuları tarafından kurulmuş bir mobil uygulamadır. Zenly uygulaması konum paylaşımı yaparak arkadaş, aile ve arkadaş listesindeki diğer kişilerin nerede olduğunu öğrenen bir mobil uygulamadır. zenci Konum uygulama ile paylaşılır ve arkadaş listesindeki kişiler konumu paylaşan kişinin nereli olduğundan haberdar olur. Arkadaşların ve aile üyelerinin konumu Zenly Uygulamasındaki haritada görülebilir, böylece gerçek hayatta kolayca etkileşim kurabilirler.

zencikonum paylaşımının yalnızca yakın kişiler arasında gerçekleşmesi gerektiği gerçeğine dayanarak “Yalnızca En İyi Arkadaşlar” kuyu “Yalnızca En İyi Arkadaşlar” sloganı ile kurulmuş bir uygulamadır. Uygulama, gerekli uygulama mağazalarından indirilebilir. Kullanıcılar uygulamadan memnun kalmama, beğenmeme ya da başka sebeplerden dolayı hesap silme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Zenly hesap silme veya Zenly üyelik silme Bazı eylemlerin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Zenly Hesabı Nasıl Silinir? Zenly Üyeliği Nasıl Silinir?

Zenly hesap silme ve üyeliği sil Uygulamaya kayıt olan kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Zenly üyeliği veya Hesabı sil İstek ve taleplerinin belirli sebepleri olabilir. Zenly uygulamasında Hesabı sil Eylem için bir neden gerekmez. Bu işlem kullanıcının isteği doğrultusunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Zenly hesap silmeüyelik iptali, üyelik silme, abonelik iptali vb tüm işlemler aynı anlama gelmektedir. Zenly hesap silme İzlenecek bazı prosedürler var.

  • Profil sayfasına giriş yapmalısınız.
  • Profil sayfasındaki ayarlar ikonuna tıklanmalıdır.
  • “Bize Ulaşın” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada “Bize Ulaşın” seçeneğine bir kez daha dokunulmalıdır.
  • “Hesabı Sil” seçeneğine dokunduktan sonra Zenly hesap silme işlemi tamamlanacaktır.
  • Zenly, hesap silme işlemini onaylamak için bir sayfaya yönlendirilir. Hesap silme işlemi, buradaki işlemle başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra başarıyla gerçekleşecektir.

Hesap silme işlemi onaylanırsa hesabın bulunduğu profil dondurulacaktır. Bu işlemden sonra uygulamadaki arkadaş listesi hesabınızla ilgili bilgilere ulaşamayacaktır. Bu işlemlerden sonra 30 günlük süre sonunda Zenly hesabı tamamen silinir. Bu 30 günlük süre içerisinde Zenly hesabına giriş yaparak hesabı yeniden aktif hale getirme hakkına sahiptir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir