Yolcu360 Araç Rezervasyon İptal ve İade

yolcu360 araç kiralama Uygun fiyatlar sunan ender firmalar arasındadır. Araç filosunun yüksek kalitesi sayesinde kısa sürede yükselişe geçen firma bünyesinde farklı avantajlar da bulunmaktadır. Bireyler, web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden kiralama ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Böylece araç temini sorun olmaktan çıkıyor. Üstelik ileriki dönemler için sorunsuz bir şekilde rezervasyon yapılabilmektedir. Aynı şekilde rezervasyonun iptalinde de bir sakınca olmadığı bilinmektedir.

Yolcu360 Araç Rezervasyon İptali

müşterileriniz yolcu360 araç rezervasyon iptali Uymaları gereken bir takım kurallar vardır. Satış veya kullanım sözleşmesinde belirtilen koşullar sağlanmadıkça araçlara yapılan rezervasyonların iptali veya değiştirilmesi mümkün değildir. Bu nedenle rezervasyon işleminden önce kullanım haklarının okunması veya bilgi alınması gerekmektedir.

yolcu360 araç rezervasyonu iptali Araç işleme alınmadan işlem yapılması gerekmektedir. Şirket bunun için uygun zaman dilimini 48 saat olarak belirlemiştir. Kararlaştırılan süreye 48 saatten az zaman kalması durumunda rezervasyon iptali ve iadesi talep edilemez. İptal ve iade talepleri bizzat firma aranarak yapılır. Online sistemler üzerinden iptal ve iade hizmeti verilmemektedir.

Pazarlıklar kapsamında iptal veya değişiklik konusunda müşteri temsilcileri maksimum düzeyde yardımcı olmaktadır. Uygun araç bulunursa anında değişiklik yapılır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir