Vodafone dMags Dergi Paket İptali

Vodafone dMags Dergi Paket İptali

Vodafone dMags Dergisi; Spor, sağlık, seyahat ve iş dünyasındaki yüzlerce popüler dergiye kolayca ulaşabileceğiniz dijital dergi okuma platformudur. Vodafone müşterilerine sunduğu Vodafone dMags Magazine hizmetinin yanı sıra daha birçok avantaj sunmaktadır. Vodafone dMags Dergisi artı paket içindedir. Vodafone dMags Magazine paket iptali Bununla ilgili bilgiler yazımızın devamında.

Uygulamayı kullanmak için Vodafone dMags Magazine veya Vodafone dMags Magazine plus Paketlerden biri gereklidir. Vodafone dMags Dergi Paketi kullanıcıları DERGİVodafone dMags Magazine Plus Paketi için DERGİ PLUS yaz ve 7000’e sms IOS ve Android işletim sistemli tüm cihazlarda kullanılan aylık vergiler dahil Vodafone dMags Dergi Paketi’ni göndererek paketlerden birini satın alabilirsiniz. 5 Türk Lirası Vodafone dMags Magazine Plus Paketi’ne aylık vergiler dahildir. 9 tldır-dir .

Vodafone dMags Dergi Paketi ve Plus Paket iptali Oldukça kolay yapılır. Ancak iptal işlemini gerçekleştirmeden önce dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır. Başvuru paketi için aylık ücret alınır. Bu nedenle iptalin fatura gününden sonra yapılması durumunda ücret bir sonraki ayın faturasına yansıtılacaktır. Bu nedenle fatura kesim tarihinden önce iptal edilirse bu durum ödenecek faturaya yansır ve herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. Vodafone dMags Dergi Paketi için DERGİ İPTALVodafone dMags Magazine Plus Paketi için KOPYA DERGİSİ PLUS yaz ve 7000 sms iptal edilebilir. Vodafone dMags Magazine paketlerinin fiyatları, içerikleri ve daha birçok sayısı için Vodafone resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstek, istek ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir