vodafone

Vodafone Avantajlı Aşım Paketi İptal Etme

Bu yıldan itibaren Vodafone’un yeni tarife programı kapsamında internet hattı azaltılan müşterilere avantajlı kredili mevduat paketleri gönderilmektedir. Bu konuda herhangi bir talebiniz olmasa bile kesintisiz internet erişimi sağlamak için Vodafone, müşterilerine Avantajlı İnternet Fazla Mesai Paketi hizmetini aktif olarak sunmaktadır.

Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, Covid-19 pandemisi sürecinde artan internet ihtiyacı doğrultusunda Avantajlı Fazla Mesai Paketi uygulamasını hazırladı. Paket kapsamında internetinizin azalması durumunda 500 MB’a kadar yeni bir paket otomatik olarak doğrudan hattınıza yüklenir. Tabii ki hizmet ücretsiz değil, 14,90 TL’ye kadar faturanıza yansıyor.

Vodafone Avantaj Fazla Mesai Paketinin İptal Edilmesi

Hizmeti iptal etmek için yapmanız gerekenler çok kolay. Vodafone uygulamasına ilk kez giriş yaptıktan sonra doğrudan Paketlerim bölümünden hizmeti iptal edebilirsiniz. Söz konusu paketi iptal ettiğinizde 500 MB interneti kullanmamış olmanız gerekmektedir. Kullandıysanız, kullanımınızın kalan kısmının ücreti iade edilir. Vodafone Avantaj Ek Paketi iptal etmenin bir diğer yolu ise; Tip İPTAL İNTERNET ASIM 7000SMS olarak göndermek için.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir