| | | |

Türk Telekom (TTNET) Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Bu yazımızda sizlere Türk Telekom (TTNET) internet altyapısını kullanan kullanıcıların fatura borç bilgilerini nasıl görüntüleyebilecekleri ve nasıl ödeyebilecekleri hakkında bilgiler vereceğiz.

TTNET ev internet faturanızı ödemek için; Hesap numaranız, servis numaranız veya internet hizmetinin bağlı olduğu telefon numaranız ile günün her saatinde kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemleri Türk Telekom web sitesi üzerinden yapılmakta olup, fatura ödeme işlemleri sırasında güvenliğin sağlanması için uluslararası şifreleme standartları kullanılmaktadır.

TTNET İnternet Fatura Borcunu Öğrenme

İnternet Hesap Numaranız, TC Kimlik Numaranız (TCKN), İnternetinizin bağlı olduğu Telefon Numaranız, Adsl No veya NET Mobil No ile sorgulama yaparak borcunuzu kolayca öğrenebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom (TTNET) Fatura Ödeme Linki: https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/faturaislemleri/ Sayfalar/faturanizi-odeyin.aspx

Ödeme yapmak için hesap numaranızı veya sözleşme numaranızı bilmeseniz bile yukarıdaki linke tıklayıp TC Kimlik numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Ayrıca TC bilgilerinizi girdikten sonra fatura borç bilgilerinizi görüntülediğinizde hesap numaranızı/sözleşme numaranızı da aynı ekranda görebilirsiniz.

Türk Telekom web sitesi üzerinden vermiş olduğunuz internet hattınıza ait otomatik ödeme talimatı değişikliğini Online İşlem Merkezi veya 444 1 444 Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki uyarıya mutlaka dikkat edin

Türk Telekom tarafından size asla kredi kartı bilgilerinizi doğrulamanızı isteyen bir e-posta veya sms gönderilmeyecektir. Finansal bilgilerinizi elde etmek için lütfen bu tür bilgilere güvenmeyin.

Faturayla ilgili tüm işlemler ve daha fazlası için Çevrimiçi İşlemler Sekmeyi yukarıda paylaştığımız Türk Telekom linki üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom bayilerinden ve 444 1 444 çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir