Türk Telekom E-dergi Abonelik / Üyelik İptal Etme

Türk Telekom E-dergi Abonelik / Üyelik İptal Etme

e-dergi Yerli ve yabancı çok sayıda dergi ve gazetenin yer aldığı, tüm Türk Telekom operatör müşterileri için dijital okuma platformudur. E-dergi uygulaması içerisinde moda, ekonomi, teknoloji, magazin gibi pek çok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden okuyabilirsiniz. E-dergi abonelik ile kullanılmaktadır. E-dergi uygulamasına iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerden erişim sağlanmaktadır. E-dergi aboneliği/üyeliği belirli bir ücret karşılığında veya ücretsiz olarak yapılabilmektedir. E-dergi aboneliği / abonelik iptali Bununla ilgili bilgiler makalede yer almaktadır.

E-dergi uygulamasına abonelik için App Store veya Google Play Store üzerinden indirilmelidir. Cep telefonu numaranız (90-5XX-XXX-XX-XX) ve telefona gönderilecek şifre ile uygulamaya üye olabilirsiniz.

E-DERGİ ABONELİĞİ / ÜYELİK İPTALİ

E-dergi aboneliğini iptal etmek için App Store veya Google Play üzerinden hesap ayarları bölümüne gidilerek iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Hesap ayarları bölümünden aboneliklerim bölümüne tıklayarak “Türk Telekom E-dergi” aboneliğini iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal durumunda e-dergi uygulaması ilgili abonelik süresinin sonuna kadar kullanılmaya devam edilebilir. Ayrıca abonelik iptali ile ilgili abonelik süresinin sonunda uygulamadan daha önce indirilen içeriğe erişim engellenecektir.

Türk Telekom abonelik/üyelik iptal işlemlerinde herhangi bir kullanım taahhüdü olmadığı için herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır. İptal durumunda aylık ücret iade edilmez. E-derginin iptali ile o aydaki e-dergi kullanım hakkı devam edecektir. Abonelik ile ilgili detaylı bilgi için 444 1 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir