| |

Tripadvisor Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Tripadvisor’da otel rezervasyonlarınızı nasıl yönetiyorsunuz? iptal etmek yapabileceğini ve geri dönmek Bu yazımızda sizlerle işlemlerle ilgili bilgileri paylaşıyoruz. Dünyanın en büyük seyahat sitesi olarak bilinen Tripadvisor, artık IOS ve Android uygulamalarında da mevcut. Bu sayede farklı bölgelerdeki oteller, uçak biletleri ve hatta restoranlar hakkında bilgi birkaç saniyede alınabiliyor. tripadvisor rezervasyonu Yapım açısından da yönlendirmelerle kullanıcılarına yardımcı olur. Ayrıca uygulamada gezginlerin yorumlarına da yer verilmektedir. Böylece seçimler tarafsız bir şekilde yapılabilir.

Tripadvisor rezervasyon değişikliği Hem tatiller hem de etkinlikler online sistemler üzerinden değiştirilebilmesi açısından avantajlar sunan uygulamalardan biridir. Bunun için rezervasyon bölümündeki yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Çözülmesi zor sorunlar için yardım merkezini veya müşteri hizmetlerini kullanma şansı da vardır.

Tripadvisor Rezervasyonları Nasıl İptal Edilir?

Tripadvisor rezervasyon iptal bağlantısı https://www.tripadvisor.com/RegistrationController?flow=core_combined&pid=39778&returnTo=%2FBookings&fullscreen=true&requireSecure=true. Ancak kullanıcılar siteye veya uygulamaya giriş yapmadıkları zaman öncelikle giriş sayfasına yönlendirilmektedir.

İptal edilebilecek rezervasyonlar girişlerin ardından açılan sayfada zaman dilimine göre sıralanmıştır. Düzenlenecek rezervasyonun sağ tarafında ilgili bağlantı butonları yer alır. Bağlantı butonlarından “Rezervasyonu İptal Et” şeklinde olan da kullanımda. Bu butona basarak anında iptal işlemi yapılmaz.

İlk adımda iptal sonrasında ne kadar iade yapılacağı bilgisi verilir. Bildirimler kapsamında iptal kararı alan müşteriler, ilgili butona tekrar basarak işleme devam eder. Böylece rezervasyon iptalleri tamamlanmış olur.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir