Swarm Hesabını Silme ve Üyelik İptal Etme
| |

Swarm Hesabını Silme ve Üyelik İptal Etme

sürüKullanıcıların nerede olduklarını paylaşmaları için 5 Mayıs 2014 tarihinde iOS ve Android mobil işletim sistemlerine uyumlu olacak şekilde tasarlanmış bir uygulamadır. popüler bir uygulama sürü Kullanıcılar konumlarını ücretsiz olarak bildirebilirler. sürü, Foursquare check-in uygulaması bırakılarak Swarm olarak kullanıcılara sunuldu. Swarm nedir, ne işe yarar, üye ol, swarm hesabı sil, üyeliği iptal et, hesap silme bağlantısı Bu tür soruların yanıtları kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

Sürü nedir? Bu ne işe yarıyor?

Swarm uygulaması ile konum bildirimi yaparak yakınınızdaki arkadaşlarınızın size ulaşmasını sağlayabilir, arkadaşlarınızın nerede olduğunu öğrenebilir veya Swarm üzerinden hangi arkadaşlarınızın yakınınızda olduğunu öğrenebilirsiniz. Üstelik arkadaşınız konum mesafesi hakkında da bilgi veriyor. sürüden önce Foursquare uygulaması konum bildirimi ve yer önerileri yapılabilir. Ancak daha sonra Foursquare, check-in işini Swarm’a devrederek Foursquare uygulamasını mekan önerme aracı olarak sundu.

Swarm’a Nasıl Kayıt Olunur?

Swarm uygulamasına kayıt olmak için bir e-mail adresine sahip olmanız yeterlidir. Dahası Facebook üzerinden kayıt yapılabilir. Swarm hesap silme, üyelik silme, hesap silme linki gibi soruların cevapları da merak edilen diğer sorular arasında yer alıyor. Kaydolmak için sürün giriş / kayıt Sayfaya gitmeniz gerekiyor.

Swarm Hesabını Silme ve Üyeliği İptal Etme

Swarm hesap silme işlemi kolay bir işlemdir. Birçok sürü kullanıcısı internette. sürü hesabı silme linki yazarak arama Sizlere hem sürü hesap silme işlemini anlatacağız hem de hesap silme bağlantısı vereceğiz.

Swarm hesap silme işlemi Swarm resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Tablet, cep telefonu gibi yüksek teknolojiye sahip mobil cihazlarda sürü hesabına giriş yapılarak hesap silme işlemi gerçekleştirilemez. Swarm hesap silme işleminin gerçekleşebilmesi için FourSquare hesabının silinmiş olması gerekmektedir.

Hesap silme işlemi için öncelikle Foursquare’e giriş yapmalısınız. Aşağıdaki linke tıklarsanız hesabınız silinecektir.

Foursquare’e giriş yaptıktan sonra Swarm hesap silme linkinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız linke tıklarsanız Swarm hesap silme sayfası açılacaktır. sonraki sayfadan Hesabı sil eğer linke tıklarsan Sürü / Dört Kare hesabınız silinecektir. Böylece hesabınızdaki sürü silinmiş olacaktır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir