SunExpress Bilet İptali
| |

SunExpress Bilet İptali

Sifade etme, 1980 yılında Lufthansa ve Türk Hava Yolları’nın ortak girişimi olarak kurulmuş bir havayolu şirketidir. Sun Express biletleri internet sitesinden, seyahat acentelerinden ve bilet gişelerinden satın alınabilir. SunExpress bileti müşterinin isteği üzerine iptal etmek elde edilebilir. SunExpress bileti satın alırken, sözleşme şartları biletin arka yüzünde yer almaktadır. SunExpress bilet iptali belirli koşullar altında gerçekleşir.

SunExpress biletindeki taşıma sözleşmesi müşteri tarafından her zaman feshedilebilir. SunExpress bileti alan herkes bileti iptal et Haklı. SunExpress, müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda iptal işlem numarasını bilet üzerinde yazılı olarak bildirir. SunExpress bilet iptali için bilet üzerinde iptal numarasının belirtildiği iptal yazısı ile başvuru yapılması gerekmektedir. Uçuşa gitmemek de sözleşmenin feshi sayılır.

SunExpress biletinin iptali durumunda SunExpress sözleşmede belirtilen ödemeyi talep etme hakkını saklı tutar. Ayrıca SunExpress, sözleşmenin feshi nedeniyle kaçındığı olağan masrafları veya sözleşmenin başka herhangi bir şekilde kullanılması durumunda kendisine ödenen tutarları düşer.

Dış hat uçuşlarında iptal ücreti koşulları

SunExpress’in hak ettiği tazminat tutarı, nakliye ücretine göre değişmektedir. Bilet sahipleri, SunExpress’in zarar görmediğini veya çok daha az zarar gördüğünü kanıtlamak için yasal haklara sahiptir. SunExpress Bilet iptal tazminatı hesaplanırken uçuş ücreti esas alınır ve bu ücretten hizmet bedeli düşülür. SunExpress bilet iptali Hizmet ücretleri iade edilmez.

İç hat uçuşlarında iptal ücreti koşulları

SunExpress Bilet İptali

SunExpress bilet iptali Seyahat acentasından satın alınmış ise seyahat acentası aracılığıyla bilet iptal işlemi iptal edilebilir. Seyahat acentası ile şahsen veya telefonla iletişime geçilerek bilet iptali yapılabilir.

SunExpress biletleri, web sitesinde veya bilet gişelerinden temin edilebilir. Bilet satın alındıysa bilet iptali için Sun Express müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Ayrıca SunExpress web sitesinde bilet iptali gerçekleştirmek mümkündür.

SunExpress bilet iptali E-posta yoluyla da yapılabilir. Hızlı ve güvenli bir bilet iptali için e-posta ile iptal önerilmemektedir. Seyahat acenteleri, müşteri hizmetleri veya çağrı merkezleri aracılığıyla yapılan bilet iptalleri daha hızlı ve güvenlidir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılan iptaller iptal koşulları, iptal ücretleri ve iade edilecek iade ücreti hakkında bilgi.

Sun ekspres uçak bileti nasıl iptal edilir işlem e-posta aracılığıyla yapmak için bir sun express e-posta adresi ile seyahat merkezi @sunexpress.com aracılığıyla yapabilir. SunExpress müşteri hizmetleri aracılığıyla bilet iptali için 444 0 797 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yukarıda da belirtildiği gibi SunExpress bilet iptallerinde bazı ücret kesintileri yapılmaktadır. SunExpress bilet iptali Kaza durumunda kesilecek ücretler hakkında detaylı bilgi SunExpress müşteri hizmetleri tarafından verilmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir