|

Süha Turizm Bilet İptali ve İade

Süha Turizm, 2007 yılında Süleyman HAMURCU tarafından Kayseri merkezli Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği adıyla kurulmuştur. Şirketin merkez ofisi Kayseri Kocasinan ilçesinde bulunmaktadır. sahur turizmi bilet satışı bir kanal üzerinden yapılmaktadır. sahur turizmi Bulunduğunuz ilin otogar şubesi, mobil uygulama, müşteri hizmetleri ve bilet satışı yapan aracı siteler üzerinden yapılır. Kullanıcılar farklı alternatifler ile kolayca bilet satın alabilirler. Kullanıcılar satın aldıkları bileti iptal etme hakkına sahiptir. Ancak iptal işlemi ile ilgili bilinmesi gereken detaylar var. yazımızın devamı Süha Turizm bilet iptal ve iade işlemler hakkında bilgi.

Süha Turizm Otobüs filosunda 90 otobüs bulunmaktadır. Süha Turizm, Kayseri merkezli olup, Doğu ve Orta Karadeniz’de ağırlıklı olarak Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Samsun ve Tokat illeri ile Kayseri, Sivas, Amasya, Çorum, Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Nevşehir , Niğde, Konya İç Anadolu bölgesinde. Ege Bölgesi’nde Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Uşak illerine, Ege Bölgesi’nde Bursa, İstanbul, Sakarya, Yalova, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu, Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Şanlıurfa seferleri düzenliyor. Marmara bölgesi.

Süha Turizm Bilet İptali

Bilet iptali yapılırken, bilet tarihinden en az bir gün önce iptal talebinde bulunulmalıdır. Bilet tarihinde talep edilen iptaller dikkate alınmayacaktır. Bilet satın alma sırasında. PNR kodu ile Süha Turizm bilet iptali yapmak oldukça kolaydır.

Süha turizm bilet iptali;

  • çevrimiçi işlemler aracılığıyla,
  • Müşteri Hizmetleri aracılığıyla
  • acenteler aracılığıyla
  • Mobil uygulama üzerinden yapılır.

Online işlemler ile bilet iptali için, Süha Turizm resmi internet sitesine girerek online işlemler bölümünde yer alan “bilet iptal” sayfasından biletinizi iptal edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası ile bilet iptali içinsüha turizm çağrı merkezi 0850 250 38 38 Numarayı arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bileti aldığınız ilin şube numarasını arayarak da bilet iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Acenteler aracılığıyla bilet iptali içinBilet satın almak veya rezervasyon yaptırmak için artık birçok farklı yöntem var. İnternet üzerinden bilet satışı yapan web siteleri veya acenteler üzerinden alınan biletlerin iptali için biletin alındığı yer girilmelidir. Web sitesi üzerinden satın alınmışsa, iptal işleminin alındığı web sitesinin müşteri hizmetleri veya online işlemler aracılığıyla yapılması gerekmektedir.

Mobil uygulama üzerinden iptal içinBilet iptali, Süha Turizm’in müşterilerine kolaylık sağlamak için yapmış olduğu mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Süha Turizm PNR Kodu İle Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Mobil uygulama, şubeler, çağrı merkezi ve diğer tüm yollarla satın alınan biletler PNR kodu var. Bu PNR kodu ile bilet iptali ve biletleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. sahur turizmi Resmi web sitesinde veya mobil uygulamada bilet iptali bölümüne tıklarsanız sizden PNR isteyecektir. PNR kodunun girilmesi durumunda bilet üzerinde işlem yapılabilecektir.

PNR nedir? PNR (Yolcu Adı Kaydı) kodunuz ile online olarak yapmış olduğunuz işleme ulaşabilirsiniz. Böylece tek ekran üzerinden rezervasyon iptali yapabilir, rezervasyon bileti satın alabilir, biletinizi açık bilete çevirebilir ve açık biletinizi uçuşa bağlayabilirsiniz. PNR Güvenliğiniz için kodunuzu ve kullandığınız yolcunun adını veya cep telefonunu girmelisiniz.

Süha Turizm Rezervasyon İptali

sahur turizmi Rezervasyon için satın alınan rezervasyon biletlerinin iptali veya askıya alınması için iptal sürecinde uygulanan yöntemler uygulanabilir. Rezervasyon bileti ile ilgili işlemlerinizi Süha Turizm resmi internet sitesi, çağrı merkezi, şubeler veya mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. bilete dahil PBR kodu Resmi web sitesi veya mobil uygulamaya girerek rezervasyon bileti ile ilgili işlem yapabilirsiniz.

Süha Turizm Bilet İadesi

Süha turizminde Satın alınan biletin iadesi için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Biletin alındığı şubeye gidip iade edebilirsiniz. Bileti aldığınız acente veya internet sitesi ile iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. İade işlemini mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Resmi web siteniz “bilet iptal edildi” bölümde PNR Kodu girerseniz iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir