Snapchat Hesap Kapatma ve Silme İşlemleri
| | | |

Snapchat Hesap Kapatma ve Silme İşlemleri

Snapchatkullanım oranı oldukça yüksek olan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Uygulama sayesinde bireyler mesajlarını sadece metin yoluyla göndermezler. Farklı filtrelerle çekilen fotoğraf ve videolar mesajlaşmayı eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca sistem hem genel yayınları hem de bireysel başvuruları desteklemektedir.

Mobil uygulamalar arasında son zamanlarda Snapchat benzeri pek çok yeni uygulama ortaya çıktı. Yeni uygulamaları deneyimlemek isteyen kullanıcılar
Snapchat hesap kapatma işlemler için geçerlidir. Kişilerin hesaplarının silinmesi, Snapchat’te çektikleri fotoğraf ve videoların da silinmesine neden oluyor. Ancak, uygulamayı silmek hesabı silmez. İki sistem arasında iyi bir ayrım yapmak gerekir. Bireylerin daha sonra Snapchat’e dönmek için uygulamayı cihazlarından kaldırması gerekir. Ancak tekrar Snapchat kullanmaya başlamak istemeyen kullanıcıların ilk adımda hesaplarını silmeleri gerekiyor.

Snapchat Üyelik Silme

Snapchat hesap silme bağlantısı https://support.snapchat.com/delete-account.

Kişiler kullanıcı adlarını ve şifrelerini biliyorlarsa yukarıda verilen linke tıklayarak hesaplarını kapatabilirler. Hesap silme linkine tıklandığında sisteme giriş yapılması gerekmektedir. Bir sonraki adımda hesabın silinmek istendiğine dair gerekli onay verilir. Snapchat, eylemlerden emin olmak için şifrenin yeniden girilmesini gerektirir. Son adımda ise ekranlara gelen Hesabı Sil yazısına tıklayın. Böylece kullanıcılar hesaplarını tamamen kapatmış oldular. Snapchat’i tekrar kullanabilmek için üyelik işleminin en baştan tekrarlanması ve sıfırdan yeni bir Snapchat hesabı açılması gerekiyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir