Smile ADSL Abonelik İptali

Smile ADSL Abonelik İptali

Gülümse ADSLD smart tarafından sunulan bir internet sağlayıcı modem teknolojisidir. Smile ADSL özelliklerinden faydalanmak için üyelik gerekmektedir. Bu makalede Smile ADSL abonelik iptali Merak ettiğiniz bilgileri sizlere sunacağız.

ADSL, Asimetrik Sayısal Abone Hattı’nın kısaltmasıdır. ADSL teknolojisi, telefon hatlarında kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir. Şirketler ve internet hizmeti veren firmalar bu teknolojiden faydalanmaktadır. D Smart’ta Gülümse ADSL müşterilerine internet sağlamaktadır. Gülümse ADSL Kullanıcıların bu hizmetten yararlanabilmeleri için üye olmaları gerekmektedir. Ancak, kullanıcılar kişisel veya başka nedenlerle aboneliklerini iptal etme hakkına sahiptir. Bu yazıda biz Smile ADSL Abonelik İptali başlığı altında bu konuda bilgi vereceğiz.

Smile ADSL Abonelik İptali

Abonelik iptali için izlenecek adımlar şu şekildedir;

Smile ADSL müşteri hizmetleri numarası 0850 266 0 266 arayın merkezi aramanız gerekiyor. Müşteri temsilcisi ile görüşmeniz sırasında Smile ADSL abonelik iptali Lütfen talebinizi belirtin.

Gülümse ADSL Müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra iptal işleminin teyidi için size geri dönmelerini beklemeniz gerektiğini belirteceklerdir. Ancak, işlemin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi, abonenin kimlik kartının bir kopyası ile birlikte sunulur. Smile Adsl Aboneliğini İptal Et Dilekçeyi bir zarfa koyup APS olarak herhangi bir PTT şubesinden PK138 Şişli/İstanbul adresine göndermeniz gerekmektedir. Alıcı kısmına D-Smart Net yazılmalıdır.

Yukarıda belirtilen adımların sonunda Smile ADSL abonelik iptal işlemi tamamlanmış olacaktır. Ancak bilinmesi gereken önemli detaylar müşteri temsilcisi tarafından sizlere iletilecektir. Hukuki süreç ve iptal süresi ile ilgili sorular arıyorsunuz. 0850 266 0 266 nolu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Bu tür bilgileri D-Smart net resmi web sitesinde de bulabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir