Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

Sixt araç rezervasyonu Hem lüks hem de ekonomik araçlar kiralamak mümkündür. Önceden rezerve edilen araçlar firma tarafından sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Ancak araç kiralamalarda aracın seviyesine göre ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. Ehliyeti 5 yıldan az olan kişilere üst sınıf araçlar kiralanmamaktadır. Müşteriler, ön ödeme ile yaptıkları rezervasyonların iptali konusunda otomatik olarak belirli haklara sahip olurlar. Bu sayede olası bir iptal durumunda ücret iadesi şansı bulunmaktadır.

Sixt Araç Rezervasyonlarında İptal Koşulları

müşteriler Sixt yerinde ödeme rezervasyonunda iptal Eğer yaparlarsa, herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilirler. Sürecin ilerleme şekli, iptallerin ücretsiz olmasını sağlar. Yerinde rezervasyonlarda işlemlerin sonuçlandırılması için teslimattan 24 saat önce firma müşterilerine ulaşmaktadır. Kurulan iletişimlerde ödemeler talep edilir. Ancak müşteriler kiralama ücretlerini ödemeyi reddediyor ve rezervasyonlarını ücretsiz olarak iptal ediyor.

Sixt araç rezervasyonu iptaliÇevrimiçi sistemler aracılığıyla ödeme yaparken süreç farklıdır. Bu gibi durumlarda araç alımına 24 saat kalaya kadar iptal talebi gelmesi halinde firma ilk üç gün kiralama bedelinden kesinti yapmaktadır. Kesintiler sonrasında kalan tutarlar müşterilere ödenir. Kiralama süresi zaten üç gün veya daha az ise, herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

Aynı şekilde kampanya ile kiralanan araçların erken iadesi ile ücret iadesi almak da mümkün değildir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir