| | |

Saat ve Saat Kargo ile İade İşlemleri Hakkında

Saat ve Saat Birbirinden farklı mağazaları ve merkez deposu ile online alışverişte ilk akla gelen saat mağazalarından biri olmuştur. Bireyler, farklı dünya markalarının ürünlerini site üzerinden farklı indirim fırsatları kapsamında satın alabilirler. Özel imkanları sayesinde bazı durumlarda aynı gün kargo süreleri iade ve değişim açısından da esnektir.

Kullanıcılar
Gönderim ve iade saatleri ve saatleri Alışveriş yaparken olasılıkları inceleyebilirsiniz. Ürünlerin yan tarafında hızlı teslimat ibaresi bulunduğundan özellikle İstanbul’dan alışverişlerde aynı gün teslimat imkanı sunmaktadır. Bunun için siparişlerin saat 14:00’e kadar verilmesi gerekmektedir.

Saat ve Saat Dönüşündeki Aşamalar

Zaman ve Zaman iptali ve iadesi Konu ile ilgili farklı sürelere sahip firmalardan biridir. Kullanıcılar ürünü satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade etmelidir. Borsalarda bu süre otuz günden oluşur. Ürün iadelerinde veya değişimlerinde ürünlerin hiçbir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir. Firma faturası olmayan veya kullanılmış ürünleri işleme almamaktadır.

Kullanıcılar
Saat ve Zaman dönüşü Öncelikle ürünlerinin tüm aksesuarlarını, garanti belgesini ve kutusunu toplamalıdır. Teslim alınan ürünlerin faturası ile birlikte MNG Kargo’ya teslim edilmesi gerekmektedir. Teslim edilen ürünler, ön ödemeli olarak Kargo ile Saat ve Saat firmasına teslim edilir. İadeler varıştan sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir