Payoneer Hesap Kapatma ve Üyelik İptali

PayoneerABD merkezli bir finansal hizmetler şirketidir. Çevrimiçi para transferleri ve dijital ödeme hizmetleri sağlar. Payoneer 200 ülkeye hizmet veren platform Payoneersınır ötesi ödemeler, işletme sermayesi, vergi çözümleri ve risk yönetimi gibi hizmet paketleri sunmaktadır. Bazı Payoneer Kullanıcılar, şirket hizmetinden memnun kalmama veya özel sebeplerden dolayı hesabın kapatılmasını veya silinmesini talep edebilir. Bu yazımızda payoneer hakkında kısa bilgiler verdikten sonra sizlere “payoneer hesabı nasıl silinir?” Ve “payoneer hesap kapatma” Aşağıdaki gibi soruları cevaplayacağız:

Payoneer ödeme sistemi150’den fazla yerel para birimini algılayabilir. Birçok avantajı nedeniyle dünyada popülaritesi artmaktadır. Paypal’ın ülkemizdeki faaliyetlerine son vermesinin ardından tüm dikkatler Payoneer’e çevrildi. Paypal’a göre daha güvenli, hızlı ve avantajlı bir hizmet sunar. Küresel ödeme platformundaki hesap sahipleri, banka hesapları, Payoneer Online veya satış noktalarında kullanılabilen e-cüzdanına veya yeniden yüklenebilir ön ödemeli banka kartına para gönderip alabilir. Şirket, özellikle sınır ötesi B2B ödemelerinde uzman olarak adlandırılmaktadır. Sınır ötesi banka transferleri, çevrimiçi ödemeler ve banka kartı hizmetleri ile sınır ötesi işlemler sağlar. Kısaca payoneer kart avantajları;

  • Payoneer Card, MasterCard güvencesiyle daha güvenli bir hizmet sunuyor.
  • Platform üzerinden yapılan işlemler için komisyon oranları oldukça cazip seviyelerdedir. Tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden biridir.
  • Dünya çapında yaygın ve iyi bilinen bir ödeme sistemi var.
  • Payoneer, birden fazla kaynaktan veya şirketten ödeme alınmasına izin verir.
  • Kullanıcı sistemde bir banka hesabı tanımladığı takdirde Türkiye’deki tüm bankalar para transferi yapabilir.
  • Altyapısı gereği yeni nesil algoritmalara sahiptir.
  • Google, amazon ve daha birçok büyük şirket bu platform üzerinden ödeme almaktadır.
  • İşletme sahipleri, 1000 ABD Doları sınırına ulaşıldığında bir defaya mahsus 25 ABD Doları hediye verir.
  • İlk hesap açılışında talep edilen yıllık 29,95$’lık hesap ücretinin 25$’ı iade edilir.
  • Türkçe dahil birçok dilde desteği vardır.

Payoneer Hesap İptali

Payoneer Yukarıda da anlaşılacağı üzere kurumsal bir firmadır. Kullanıcı odaklı hizmet anlayışı nedeniyle müşterilerinin iptal taleplerini iletişim merkezleri aracılığıyla sağlamaktadır. Payoneer müşteri hizmetleri numarasını arayarak payoneer hesap iptali işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İptal talebinde bulunduğunuzda müşteri temsilcisi size neden iptal etmek istediğinizi soracak ve sizi geri kazanmanın yollarını arayacaktır. Payoneer abonelik iptaliHesap kapatma, hesap kapatma gibi tüm konular iletişim numarası üzerinden halledilir.

Payoneer Hesap iptali talebinde bulunurken bilmeniz gereken bir diğer şey ise hesabınızdaki bakiyenizi geri alabilmeniz ve bu hakkınızı koruyabilmenizdir. Payoneer hesap iptali Talepte bulunmak isteyen kişilerin profillerinde yer alan hüküm ve koşulları bir kez okumalarını tavsiye ederiz. Bu sayede sahip olduğunuz haklar konusunda bilgilendirileceksiniz ve mağdur edilmeyeceksiniz. Umarım bu makale sizin için yararlı olmuştur. Aşağıdaki yorum bölümü ile istek ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir