Patırtı Sipariş İptal Etme, İade ve Değişim

Patırtı Sipariş İptal Etme, İade ve Değişim

gürültü, Mart 2007’de kurulan, Türkiye’nin birçok noktasında mağazaları bulunan ve patirti.com Web sitesi ile giyim sektöründe marka haline gelmiş bir e-ticaret sitesidir. patti.com Sitede kadın, erkek, ayakkabı, çanta, iç giyim, kozmetik, aksesuar, beyaz eşya, bebek ve çocuk ürünleri yer almaktadır. Pattır, internet üzerinden sipariş alan ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktadır. Patlamada satın alınan ürünler sipariş iptali, iade ve değişim var. Yine de sipariş iptali, iade ve değişim İşte bilmeniz gereken bazı şeyler.

Sipariş iptali, iade ve değişim ürün tesliminden sonra 7 gün İptal, iade ve değişim taleplerinde gönderilen ürün veya ürünlerin tüm masrafları pattır’a aittir. patti.com Web sitesinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim kapsamına girebilmesi için ürünün kargo sırasında veya herhangi bir aşamada hasar görmüş olması, ayıplı olması, istenilen renk ve bedende gelmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca ürün beğenilmez veya kullanılmaz ise iade ve değişim yapılmaktadır.

Sipariş İptal, İade ve Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

Psipariş iptali, iade ve değişim işlemleri için pattır.com > Siparişlerim sayfasından hesabıma tıkladıktan sonra biçim Doldurularak iade ve değişim yapılır. “İade Talebi Oluşturun” Siparişlerim bölümünde buton yoksa sipariş iptali, iade ve değişim süreci sona ermiş demektir.

İptal, iade ve değişim formu Gönderim yaptıktan sonra Yurtiçi ve Sürat Kargo şubelerine giderek sipariş edilen ürünlerin ödemeli olarak Patırti Tekstil A.Ş/patirti.com’a gönderilmesi talebini belirtmeniz gerekmektedir.

İptal, İade ve Değişim Siparişi Sonrası Ücret Ne Zaman Ödenir?

Pattır’a ulaşan ürünlerin iadesi, ödemeyi yapan bankanın işlem süresine bağlı olacaktır. Genellikle geri ödeme birkaç gün içinde gerçekleşir. İade ve değişim yapılan ürünlerin iade ve değişim koşullarına uygun olmaması durumunda kargo ücreti alıcı tarafından kesilir. İade ve Değişim Kuralları şut.com Web sitesinde ayrıntılı olarak yazılmıştır. Bu bilgiler ürün satın alınırken satış sözleşmesinde madde madde açıklanmaktadır. Sipariş iptali, iade, değişim ve satış sözleşmesi hakkında detaylı bilgi https://www.patirti.com/satis-sozlesmesi Para çekme ücreti bölümünde bulunabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir