Passolig Kart İptali
| |

Passolig Kart İptal Etme | İptal Etme

2014 yılı itibari ile maç seyircisi yeni bir döneme girmiştir. Artık bilet almak için önceden herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Kartlı giriş dönemini başlatan Passolig ile maç biletleri hızlı ve güvenli bir şekilde alınabiliyor. Kartın niteliğine göre hesapta para olmasa bile bilet satın alınabilir.

Tutulan takımı desteklemek için kampanyalara katılmak ve bilet işlemlerini elektronik ortamda yapmak, kartın maç severlere sunduğu ekstra özelliklerdir. Ayrıca her seyirci bu kartla girdiğinden ve herkes kartını okutarak içeri alındığından dolayı stant daha güvenli denilebilir.

Passolig Kart İptali

Passolig Kredi Kartı?

Passolig’in üç farklı kartı vardır. Bunlardan biri reşit olmayanların da satın alabileceği bir tür ancak biletler sadece ön ödemeli olarak alınabiliyor. Başka bir kartta banka kartı özelliği bulunur ve banka hesabına entegre edilebilir. En çok tercih edilen kart türü kredi kartı özellikli kartlardır. Hangi karta sahip olursan ol, Passolig kartı iptal etme her zaman yapılabilir. Bilet almanın dışında karttan kredi kartı şeklinde alışveriş yapabileceğiniz gibi tuttuğunuz takımın kampanyalarına katılarak puan kazanmanız da mümkün.

Passolig kart hizmeti veren banka olsa bile aynı zamanda üyelik de yapıldığından kendi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmak daha kolaydır.

Passolig Bileti Nasıl Alınır?

Kart başvurusu yaparken yukarıda belirtilen üç kart türünden birini seçtiğinizde, kartın sunduğu imkanlara göre bilet satın alma prosedürleri farklılık göstermektedir.

18 yaşının altındaki kişiler, ön ödemeli kartları tercih etmeleri gerektiğinden, sadece internet bankacılığından kart numarasına para gönderilerek yapılan ön ödeme ile bilet satın alabilirler.

Banka kartı özelliklerini taşıyan kart ise bağlı olduğu hesap üzerinden para yükleyerek yani bakiye yükleyerek satın alınabiliyor.

Öte yandan, kredi kartı gibi bir kart doğrudan alışveriş şeklinde satın alınabilir. Bu kart türü ile hesabınıza para yüklemeniz gerekmez, ancak limitinizin yeterli olması gerekir.

Ayrıca belirtmek gerekir ki kartta bilet alacak kadar para olsa bile bu bileti kesin olarak alabileceğiniz anlamına gelmez, biletlerin kullanım süresi dolmuş olabilir. Bu nedenle maçlar açıklanır açıklanmaz hızlı bir satın alma işlemi yapmak gerekiyor. Bir maç için kart aldıysanız, bilet alamadınız, Passolig kartı iptal etme seçeneği uygun olabilir.

Passolig Periyodik midir?

Kartların üzerinde kart numaraları ve son kullanma tarihleri ​​bulunur. Zamanı geldiğinde kartlar otomatik olarak yenilenir. Yenilenmesini istemeyen maç severlerin müşteri hizmetlerini arayıp kartın yenilenmesini istemediklerini bildirmeleri gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinden sorunu çözmekte zorluk çekiyorsanız, aynı talebi sitedeki sayfadan üyelik bilgileri ile iletebilirsiniz.

Kartın yenilenme süresini beklemeden siteden veya mobilden kartı kapatmak Passolig kartı iptal etme Formu doldurarak kartınızı iptal edebilirsiniz. Bu kartlar dışında stadın içine girilmesinin mümkün olmadığı göz önünde bulundurularak, iptal edildikten sonra maça gitmek istenirse tekrar çıkarılması gerektiği unutulmamalıdır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir