| | |

Otelz Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Otelz, 2013 yılından bu yana hiçbir ek ücret ödemeden online olarak otel rezervasyonu yapmaktadır. Bu sayede sitenin anlaşmalı olduğu onlarca otelden herhangi birine rezervasyon yapılabilmektedir. Otelz otel rezervasyonu Aynı zamanda ücretlerin makul seviyelere düşürülmesini sağlar.

Erken rezervasyonlar, sayıları önemli ölçüde azaltan bir başka faktördür. Ancak erken rezervasyonlar ile tatil planları her zaman örtüşmemektedir. Bazı durumlarda tatilciler plan değişiklikleri veya aksamalar nedeniyle rezervasyonlarını iptal etmek isterler. Otelz otel rezervasyonu iptal ve iade müşterilerine maksimum yardım sağlar. Otelz ile rezervasyon yaptıran bireyler, rezervasyonlarında istedikleri veya ihtiyaç duydukları güncellemeleri birkaç tıkla gerçekleştirebilirler.

Otelz Rezervasyonlarında İade ve İptal

Otelz’in resmi sitesinde rezervasyonlarla ilgili bir sayfa var. Kişiler bu sayfada rezervasyon numaralarıyla birlikte PIN kodlarını girerek rezervasyonlarını değiştirebilirler. Değişikliklerin yanı sıra aynı sayfadaki bilgileri kontrol ederek rezervasyonu tamamen veya sadece iptal etmek de mümkündür. Sistem ile yatak tipleri, isimleri, geliş saatleri, yemek tercihleri ​​veya oda tiplerinde değişiklik yapılabilmektedir.

Aynı şekilde müşteriler de özel isteklerini talep edebilirler. Hotelz rezervasyon değişiklik linki https://www.otelz.com/rezervationlari-yonet adresinden işlem yapılabilir. Ayrıca şirketin web üzerinden çözülemeyen sorunları için istenildiği zaman ulaşılabilecek bir çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir