| | |

N11 Ürün Siparişlerinin İptali | İptal Etme

N11 Son yılların en popüler internet alışveriş mağazalarından biridir. Binlerce firma ile adreste hemen her şeyi satın almak mümkün. Ancak bazı durumlarda satın alınan ürünlerin iptal edilmesi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında kullanıcılar ürünlerinin durumuna göre hareket ederek iptal, iade gibi işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

kullanıcılar için N11 sipariş iptali Yamanın ilk şartı siparişler bölümüne girmektir. Sitedeki mağazaların onaylanma hızları birbirine göre farklı sürelerden oluşmaktadır. Site üyeleri, mağaza tarafından henüz onaylanmayan siparişlerini anında iptal edebilir. Bu durumda birden fazla emri iptal edebilmek için hesaplar bölümünde cari emir bölümünde bulunan iptal butonuna basılması gerekmektedir.

N11 Sipariş İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

kullanıcı sayısı
N11 siparişi iptal et Sorunla ilgili bir diğer yöntem ise mağaza ürünü onayladıktan sonra ortaya çıkıyor. Sipariş, mağazanın onayına rağmen henüz kargoya verilmediyse aynı yöntemle iptal edilebilir. Bunun için hesap bölümünde bulunan mevcut siparişleri iptal et linkine tıklayın.

Kargosu yapılan ürünlerde gönderilen iptal talepleri mağazalar tarafından reddedilmektedir. Şimdi bu durumlarda N11 geri ödemeleri kullanılmalıdır. Kişiler ürünü hiçbir şekilde istemezlerse kargoyu teslim almama haklarını kullanabilirler. Böylece ürün satış mağazasına geri gönderilir. Ürünlerin teslimatından sonra farklı sürelerde tahsil edilen ücretler, teslim alma şekline göre eksiksiz olarak müşteriye iade edilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir