Mynet Üyelik Kapatma
| | |

Mynet Üyelik Kapatma


ağlarım Ülkemizdeki ilk Türk internet platformudur. Kullanıcılarına birçok alanda hizmet veren platform ilk olarak 1999 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Site içerisinde son dakika haberlerine, güncel haberlere, hava durumuna veya online oyunlara ulaşılabilmektedir.

Kullanıcılar Mynet’te oyun oynamak veya haberlere yorum yapmak için giriş yapmalıdır. Bireyler üyeliklerini kolaylıkla başlatabilirler. Mynet abonelik kapatmaişlemlerini aynı konfor çerçevesinde sonlandırabilirler. Kullanıcılar, gerekli güvenlik adımlarını atlamamak kaydıyla sadece birkaç dakikada hesaplarını kapatabilir.

Mynet Hesabı Nasıl Silinir?

mynet hesabını sil Kişilerin kullanması gereken bağlantı; http://users.mynet.com/removember.jsp. Kullanıcıların bu linke tıklayıp işlemi görebilmeleri için siteye giriş yapmaları gerekmektedir. Sitede hesap açmadan linke tıklamak zaten kişileri ilk önce giriş sayfasına yönlendiriyor. Belirtilen sıra ile adımlar atıldıktan sonra hesap kapatma işlemlerinin görüleceği sayfanın görüntülenmesi mümkündür.

Kişiler açıldı ağlarım hesap kapatma Sayfaya bazı bilgiler girmelisiniz. Site öncelikle üyelik silme işlemi neden yapılır sorusuna cevap ister. Daha sonra güvenlik nedeniyle onay vermeden önce kullanıcıların şifrelerini sisteme girmeleri gerekmektedir.

Şifre girişlerinden sonra onayları kabul eden sistem, kişilerin üyeliklerini silmektedir. Kullanıcılar Mynet adresine aynı bilgilerle tekrar giriş yapamazlar. Ancak farklı bilgiler kullanılarak yeni bir Mynet hesabı açılabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir