Muud Üyelik İptal Etme
|

Muud Üyelik İptal Etme

çamurözgürce müzik dinlemenizi, geniş bir arşive sahip şarkı dinlemenizi ve indirmenizi sağlayan bir müzik portalıdır. Muud uygulamasına ücretsiz üye olmaları halinde muud.com.tr üzerinden günde 30 şarkı ücretsiz dinleyebiliyorlar. Ayrıca özel çalma listeleri oluşturularak ücretsiz üyelikler paylaşılabilir ve MP3 formatındaki herhangi bir şarkıyı veya albümü indirebilir veya müzik paketi satın alabilirler. Belirli bir ücret karşılığında çok daha geniş haklar ve avantajlar sağlar. Muud premium üyeliği var. Muud mobil uygulaması ile tüm işlemler yapılabilmektedir. Muud uygulaması Türk Telekom tarafından sunulan bir hizmettir. Muud üyeliğini iptal et İşlemler Türk Telekom üzerinden yapılmaktadır.

Muud Üyelik İptali

Muud üyelik iptali ve Muud paket iptali İşlem sms ile veya çağrı merkezi aranarak gerçekleştirilir. Muud Paket ücretinin Türk Telekom faturasına yansıması durumunda Muud paket iptali Türk Telekom online işlem merkezi veya 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Muud paket ücreti mobil ödeme ile ödeniyorsa Muud Paket İptali için yaz iptal et 7979adresine SMS gönderilmelidir. Muud mobil üyelik iptali için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayınız. Muud üyelik iptali yapılıyor.

Muud üyeliği İptal, diğer üyelik işlemlerini gerçekleştirmek ve bilgi almak için muud.com.tr adresinde yer almaktadır. Muud mobil uygulaması ve üyelik işlemleri hakkında detaylı bilgiye https://kurumsal.turktelekom.com.tr/internet/destek/sss/ Sayfalar/ttnet-mobil-muzik.aspx adresinden ulaşılabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir