| | | |

Modanisa Ürün İptal, İade ve Değişim Hakkında

Modanisaözellikle tesettür giyim konusunda kendini geliştirmiş alışveriş sitelerinden biridir. Sitede satılan ürünlerde kolaylıkla iptal, iade ve değişim yapılabilmektedir. Bunun için kullanıcıların gerekli koşullarda hareket etmesi yeterlidir.

Öncelikle site üyeleri satın almak istedikleri ürünü onayladıktan sonra pişmanlık yaşayabilirler. Bu gibi durumlarda acele etmek gerekiyor. çünkü Modanisa sipariş iptali Bunun için siparişin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Kullanıcıların siparişleri kargoya verilmeden önce sipariş numaralarını bilerek sitenin müşteri hizmetlerini aramaları gerekmektedir. Destek hattı olarak da bilinen müşteri hizmetleri 0850 333 64 72 numaralı telefon üzerinden çalışmaktadır.

Modanisa Borsa İşlemleri

Ürünler kargoya verildikten sonra iptal yerine değişim ya da iade işlemleri yapılabilmektedir. birinci olarak modanisa ürün değişimi Ürün içinden çıkan formu gerektiği gibi doldurarak anlaşmalı kargo firmasına gitmeniz gerekmektedir. Kullanıcılar kargo ile değişim talebinde bulunduktan sonra yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirler.

Modanisa ürün iadeleri değişikliklerle aynı sistem üzerinde çalışır. Ancak ürünlerin iade edilebilmesi için herhangi bir şekilde zarar görmemiş olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade talepleri kabul edilmemektedir. Ürünler kargoya verildikten sonra ürün merkeze ulaştığında müşteri hizmetleri şahısları arar. Bu sayede ürün iadeleri onaylanmaktadır. Ücretler ortalama 14 iş günü içinde ödenir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir