Migros Sanal Market Sipariş İptali Ve Para İadesi
|

Migros Sanal Market Sipariş İptali Ve Para İadesi

Migros 2021 yılı itibari ile Türkiye’de 81 ilde 2.559.718 m² kapalı alana sahip 2.252 Migros ve 64 Macrocenter olmak üzere toplam 2.316 mağazası ile hizmet vermektedir. Migros Ticaret A.Ş. Migros, online alışveriş için sanal market hizmeti vermektedir. Migros Sanal Market sipariş iptali ve iadesi Merak edenler yazımızda yer almaktadır.

Migros Sanal Piyasa Emri İptal ve İade

Migros Sanal market uygulaması veya uygulaması üzerinden yapılır. Sipariş iptali ve iade İzlenecek adımlar oldukça basit. Migros sanal market web sitesi veya uygulama üzerinden oluşturulan ve ödemesi online veya kapıda ödeme olarak tanımlanan. siparişlerin iptali Kısa bir süreniz var.Sipariş ettiğiniz ürünlerin hazırlanması ve paketlenmesi bitene kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu konuda Migros müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Migros Müşteri Hizmetleri numarası 0850 200 40 00 ayrıca whatsapp hattı 0530 300 1 300dır-dir . Müşteri Hizmetleri ve Whatsapp destek hatları, haftanın her günü, 24 saat. 08:30 – 24:00 saatleri arasında kullanılabilir.

Migros sanal market üzerinden yapılan alışverişlerde online ödeme yapılması durumunda, Fatura tutarı, sipariş onaylanana kadar bankanız tarafından açık provizyon olarak dahil edilir. Emir iptal edilmez ve teslim alınmaz ise açık provizyonda bekleyen işlem satışa dönüşür. Migros sanal markette siparişin onaylanmadan iptal edilmesi durumunda sipariş tutarı karta yansımaz. Onaylanan siparişlerin iptal edilmesi durumunda ödenen tutar iki iş günü içerisinde iade edilir.

Oluşturulan ve kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişler için. Teslimat sırasında talep edilen iptallerde pos cihazı üzerinden anında iade yapılabilmektedir. Sipariş tesliminden birkaç gün sonra yapılan iptallerde de aynı prosedür uygulanır.

Siparişe ekleyerekEk Sipariş oluşturulursa, siparişin iptali ile birlikte Ek Sipariş de iptal edilir.

Siparişlerde seçili ürün veya ürünleri nasıl iade edebilirim? Siparişlerdeki ürün veya ürünleri iade etmek için Migros Sanal Market sayfasındaki Öneri-Talep Formunu doldurabilir veya Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir