İtalya Vize Randevu İptali | İptal Etme

İtalya’ya seyahat etmek isteyen kişilerin öncelikle vize almaları gerekmektedir. Schengen ülkelerine ait ülkelerden birinin (İtalya vizesi) vizesi varsa sorunsuz bir şekilde İtalya’ya seyahat edebilirler. İtalya vize randevu iptali Bu yazımızda İtalya vize randevusu nasıl alınır? konusunu da ele alacağız.

italya vize randevusu

italya vize randevu
Ruhsat alabilmek için İtalya’ya ait konsolosluklara şahsen başvurmak gerekmektedir. Ayrıca iDATA firması bu konuda sizlere bir çok kolaylık sağlamaktadır. Ücretsiz randevunuzu iDATA firmasına ait https://randevu.idata.com.tr/ linkinden online vize randevusu almanıza olanak sağlayan linkten alabilirsiniz. Sitede VIP başvuru seçeneği de bulunmakta ve bu seçenek ile başvuru yapmanız durumunda; Belge kontrolünden daha hızlı başvuru sürecine kadar birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Tabii VIP başvuru seçeneği için 361 TL gibi bir rakamı göz ardı etmeniz gerekiyor.

İtalya Vize Randevusu Nasıl İptal Edilir?

İtalya vize randevu iptali https://randevu.idata.com.tr/işlemler linkinden bilgileriniz ile giriş yapıp ardından randevu iptali yapmalısınız. Bu işlemin ardından vize randevunuz iptal edilecektir.

Vize randevunuzun olduğu gün önemli bir işiniz varsa ve bu nedenle randevuyu iptal etmeye karar verdiyseniz, tarihi değiştirebileceğinizi hatırlatalım. Bunların dışında bu panel üzerinden uygulamanızı VIP’ye yükseltebilir veya ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir