İstanbul Konfor Rezervasyon Ve Bilet İptal Etme

İstanbul Konfor Rezervasyon Ve Bilet İptal Etme

İstanbul Comfort Bursa, Gemlik, Yalova, Sabiha Gökçen otobüs ve uçak bileti satışı yaparak hizmet veren bir firmadır. Bu makalede İstanbul Comfort rezervasyon ve bilet iptali hakkında bilgi vereceğiz

İstanbul, Bursa, Yalova, İzmit ve Balıkesir’de ofisleri bulunan İstanbul Comfort, online bilet satışı da yapıyor. Resmi web sitesinde şubelerin iletişim bilgileri yer almaktadır. Ayrıca online olarak uçak ve otobüs biletleri satın alınabilir. Ayrıca İstanbul Comfort, yeni açılan İstanbul Havalimanı’na uçuşlar gerçekleştirmektedir. İstanbul havalimanı uçuşları için otobüs biletlerini resmi internet sitesinden online olarak satın alabilirsiniz. Peki İstanbul Kondor rezervasyon bileti nasıl iptal edilir?

İstanbul Comfort Rezervasyon ve Bilet İptali

İstanbul Comfort biletleri, resmi internet sitesinden ve şubelerden online olarak satın alınabilir. Rezervasyon ve bileti iptal etmek için yapmanız gerekenler çok kolay.

Bileti şubelerden aldıysanız şubeyi arayarak bileti iptal ettirebilirsiniz. Şubelerin telefon numaraları biletlerin üzerinde ve resmi internet sitesinde yer almaktadır.

İstanbul Comfort biletini iptal etmenin bir başka yolu da resmi internet sitesine girip online işlemler bölümünden “bileti iptal et” ve “rezervasyonu iptal et”e tıklayarak biletinizi iptal etmektir.

Bilet iptali sırasında sizden biletin üzerindeki PNR numarası istenecektir. Rezervasyon iptali ve bilet iptali için gerekli bilgileri girdikten sonra bileti iptal edebilirsiniz.

Bilet iptali ve rezervasyon iptali ile ilgili sorun ve şikayetleriniz için resmi internet sitesindeki bize ulaşın bölümünden veya şubelerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir