İspanya Vize Randevu İptali

İspanya, Schengen grubu ülkelerinden biridir. Aynı zamanda Avrupa Birliği ülkesi olan İspanya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın vize alması gerekmektedir. Bu ülkeye yapılacak gezi kısa süreli ise Schengen vize başvurusu yapılmalıdır. Kısa süreli İspanya Schengen vizesinin bir gün sınırı vardır. Bu vize en fazla 90 gün için verilir. Seyahatiniz belirtilen süreden uzunsa İspanya Ulusal vizesi alınmalıdır. ispanya vize randevu iptali Konuyu sizler için incelemeden önce bu ülkeye vize başvurusu nasıl ve nereden yapılmalıdır? Bu soruyu cevaplayalım.

İspanya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

ispanya vize randevusu Almak için yetkili aracı kurumlara başvurmanız gerekiyor. Bu aşamada sizlere tavsiyemiz BLS International firmasıdır. Bu firma İspanya Devleti tarafından yetkilendirilmiş bir firmadır ve randevu dışında vize başvurularınızı bu firma üzerinden yapabilirsiniz. https://turkey.blsspainvisa.com/istanbul/turkish/book_appointment.php bu link randevu almak için kullanacağınız link olup yukarıda bahsettiğimiz firmanın web sitesidir. Randevu işlemlerinizi bu link üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İspanya Vize Randevu İptali

ispanya vize randevu iptali Bunu gerçekleştirmek için ziyaret etmeniz gereken link https://turkey.blsspainvisa.com/istanbul/turkish/cancel_emb_appointment.php. Elçilik / Konsolosluk randevularınızı bu link üzerinden iptal edebilirsiniz.

Bu linke tıkladığınızda sizi bir form karşılayacak ve bu formda sizden başvuru numaranız, başvuru sahibinin doğum tarihi, başvuruyu iptal edecek kişinin adı, başvuruda kullanılan e-posta adresi istenecektir. başvuru ve randevunun iptal nedeni. Tüm bu sorulara doğru cevap verildiğinde işleminiz iptal edilecektir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir