İninal Hesap Silme Ve Kart İptal Etme
|

İninal Hesap Silme Ve Kart İptal Etme

İninal, Türkiye’de yükselen bir ön ödemeli kart ve 2012 yılında hizmet vermeye başladı. 7 yılda ciddi adımlar atan bu markanın kartlarını Şok market gibi büyük marketlerde bile bulmak mümkün. ininal hesap silme ve ininal kart iptali nasıl olur?

İninal Kart İptali Nasıl Yapılır?

Sebep ne olursa olsun bu kartı farklı şekillerde çok kısa sürede kapatmak mümkündür. İlk yol İninal.com’daki profilinize giriş yaptıktan sonra hangi kartı iptal etmek istiyorsanız onun yanında yer alan “kart işlemleri” yazısına tıklamak. Burada sistem sizden güvenlik önlemlerinden yani üye olurken veya sonrasında oluşturduğunuz özel bilgilerinizden geçmenizi isteyecektir. Ardından kapatmak istediğiniz kartın hemen altında kartı kapat butonu sizi bekliyor olacak. Bu butona tıkladığınız için teşekkür ederiz. ininal kart iptali süreç sorunsuz ilerliyor.

Kullanıcılar bu aşamada hesaplarında bulunan kartlardan sadece 3 tanesini online işlemlerden kapatabileceklerini unutmamalıdır. 3 kart kapatıldıktan sonra diğer kartların altında bulunan kartı kapat butonu pasif olacaktır. Bunun için anne kızlık soyadı gibi bilgileri girmeniz istenecek ve ardından diğer kartlar iptal edilebilecek.

İninal Hesabı Nasıl Silinir?

ininal hesap silme Çevrimiçi işlemler yeterli olmayacaktır. Hesabınızı sadece 0850 311 77 01 müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek silebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir