İngiltere Vize Randevu İptali

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’ye seyahat edebilmeleri için öncelikle vize randevusu almaları ve ardından vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bu başvurular İngiltere’nin izin verdiği şirketlerin internet sitelerinden online olarak yapılabileceği gibi konsolosluklar aracılığıyla da yapılabilmektedir. ingiltere vize randevu iptali nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce vize başvurusu nasıl yapılır hakkında bilgi verelim.

İngiltere Vize Randevusu Nasıl Alınır?

ingiltere vize randevusu Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi konsolosluklar aracılığıyla yapılabilmektedir. Bunun dışında İngiltere’den izin alarak birlikte çalışan firmalar da var. Ayrıca bu firmaların internet siteleri üzerinden ücretsiz olarak randevu alabilirsiniz. Randevunuz ücretsizdir; Ancak bu firmalar sizin adınıza başvuru yapmak için mobil sms, kurye vb. hizmetler için sizden ücret alabilirler. Vize alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus üye olurken bilgileri not almaktır. Çünkü randevuyu iptal etmek için tekrar giriş yaptığınızda sizden o bilgiyi isteyecektir.

İngiltere Vize Randevusu Nasıl İptal Edilir?

ingiltere vize randevu iptali Çalıştığınız aracı kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Randevu iptalleri hemen hemen her kurumun internet sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız ve randevunuzu online olarak iptal edemiyorsanız ilgili kurumların çağrı merkezi numaralarına ulaşarak randevunun iptal edilmesini isteyebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir