idos

İdo İptal Seferler

Bugün seyahat etmenin birçok farklı yolu var. İstanbul Deniz Otobüsü olarak bilinen İdo da bunlardan biri. İdo sayesinde farklı lokasyonlara kısa sürede ulaşmak mümkündür. Ancak bilet alırken veya seyahat günlerinde dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. ido uçuş iptali
Ayrıca dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Aksi halde iptal olan bir uçuş için hazırlık yapmak veya istenilen noktalara geç kalmak zor olabilir.

İDO İptal Takvimi

İDO seferleri iptal ettiNedenler değişebilir. Ancak iptallerin genel sebebi Marmara Denizi’ndeki elverişsiz koşullar. Genellikle yoğun akıntılar veya sis, uçuşların ertelenmesine veya iptal edilmesine neden olur. Uçuşların iptal edilmesinin ardından bilet alan yolcular için firma gerekli kolaylıkları sağlıyor. Böyle bir mağduriyet yaşama ihtimaliniz en aza indirilmiştir.

Uçuşların iptal edilmesi durumunda gerekli bildirimler https://www.ido.com.tr adresinde yayınlanmaktadır. Siteye giriş yaptığınızda üst kısımda duyurular bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu bölümde hem uçuş saatleri hem de İDO uçuş iptalleri düzenli bir akış içinde geçer. Ayrıca uçuşların iptal edilmesinden sonra biletli yolcular bizzat bilgilendirilmektedir. Bunun için iletişim bilgilerinin net bir şekilde verilmesi gerekmektedir. Ancak her ihtimale karşı başlamadan önce verilen linke girmeniz tavsiye edilir. Böylece seferlere ilişkin kesin verilere erişim sağlanabilmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir