Homm Bitkisel Üyelik İptali | İptal Etme

bitkisel ürün pazarlama A.Ş 2009 yılında İstanbul Maltepe tesislerinde 30’dan fazla firmaya fason üretim yapan, 20’den fazla ülkeye ihracat yapan, bitkisel gıda ve gıda takviyeleri, bitkisel temizlik ve kozmetik ürünleri üreten bir firmadır. bitkisel Resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacak ürün siparişleri için üyelik gerekmektedir. bitkisel Belirli sebeplerden dolayı ürün satın almak isteyen kişiler.omm Bitkisel abonelik iptali yapmak isteyebilir. üyelik iptali Bunun için izlenecek yollar yazımızın devamında yer almaktadır.

Homm Bitkisel kozmetik, temizlik, hijyen, kişisel bakım, makyaj, gıda, gıda takviyeleri ve birçok bitkisel ürünün satışını yapmaktadır. Dahası bitkisel Ürünlerini temsilci adı altında satan kişilere para kazanma imkanı sunmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden temsilci üyeliğini tamamladıktan sonra homm bitkisel ürünleri satan kişiler tüm kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra kar payı ödemesi yapmaktadır. Kullanıcılar ileride üyeliklerini iptal etme talebinde bulunabilirler.

Homm Bitkisel Üyelik İptali

Homm Bitkisel resmi internet sitesi üzerinden üye olan kişi üyelik iptali iki farklı yol izleyebilir. üyelik iptali üzerine yaptığımız araştırmaların sonucunda yapılması gereken ilk yöntem 444 77 97 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak iptal talebinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca bu numarada bitkisel Ayrıca merak edilen tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu yöntem dışında Homm bitkisel üyelik iptali için ikinci yöntem info@hommbitkisel.com.tr İptal talebinizi e-posta ile iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hafta içi sadece 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

bitkisel Resmi internet sitesinde yer alan sipariş ve teslimat koşulları, mesafeli satış sözleşmesi, ödeme seçenekleri, gizlilik sözleşmesi ve etik kurallar sözleşmesini okumanızı tavsiye ederiz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir