Hertz Araç Rezervasyon İptal ve İade

Hertz araç rezervasyonu Resmi prosedürlerle hareket eden kaliteli firmalardan biridir. Bu kapsamda müşterilerin tüm işlemlerinde izleyecekleri yollar önceden belirlenmiştir. Bu sayede bireyler sadece rezervasyon için değil, rezervasyonun iptali için de nasıl hareket etmeleri gerektiğini geçerli kurallardan öğrenebilirler. Firmanın ön ödemeli araç rezervasyonlarının iptal ve iade koşulları müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Hertz Araç Rezervasyonu Nasıl İptal Edilir?

Kullanıcılar Hertz araç rezervasyonu iptali şirketle anlaşmak zorunda. Çağrı merkezi ile yapılan görüşmeler kapsamında belirlenen kurallara göre iade ve iptal süreci başlatılır. Ancak kurallarda herhangi bir esneme yoktur. Bu nedenle süreci bilmek önemlidir. Ayrıca firma, yapılan rezervasyonlarda iptallerin yanı sıra tarih veya araç değişikliğine de izin vermektedir. Ancak bazı değişiklikler sonucunda fiyat farklılıkları olabilir.

Kişilerin rezervasyonlarının iptalinde, kiralama tarihine ne kadar süre kaldığına göre ücret iadesi yapılır. Hertz araç rezervasyonu iptali için para iadesi Rezervasyon ücretinin tamamını geri almak mümkündür. Ancak bunun için teslimat tarihine 7 günden fazla süre olması gerekmektedir.

Müşterilerin araçlarını teslim almalarına 3 ila 7 gün kala iptal talebinde bulunmaları durumunda belirli kesintiler yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan taleplerde toplam kiralama bedelinin %50’si, daha az süre ile yapılan taleplerde ise tamamı kira bedelinden düşülür.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir