Hadi Bilgi Yarışması Hesap Silme ve Üyelik İptali
| |

Hadi Bilgi Yarışması Hesap Silme ve Üyelik İptali

Test edelim, İnternet üzerinden online yani canlı olarak yayınlanan ve binlerce kişinin aynı soruları cevaplayıp para ödülü kazandığı bilgi yarışmasıdır. Let’s quiz günde iki kez canlı yarışmalar düzenlemektedir. Let’s quiz’de 12 genel kategoride sorular soruluyor. 12 soruyu doğru cevaplayanlara TL ödülleri verilmektedir. Yarışmayı ünlü oyuncu Müge Boz canlı yayında sunuyor. Let’s quiz uygulaması AppStore ve Android’den indirilmektedir. Yarışmaya katılabilmek için hesap açmak/üye olmak gerekmektedir. Üyeliği, aboneliği, hesap silmeyi test edelim Kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biridir.

Let’s quiz hesap silme, üyelik iptali, üyelik iptali işlemleri uygulama üzerinden kolayca yapılır.

AppStore ve Android’den indirilen happn uygulaması aracılığıyla, “Uygulama ayarları” > “Verilerim” > “Hesabımı sil” Seçenekler takip edilerek hesap silme, üyelik iptali, abonelik iptali ve tüm verilerin silinmesi işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu işlemlerle birlikte sadece hesaplar silinmeyecektir. Gönderilen “Merhaba”lar, Crush’lar, sohbetler ve arkadaş listesindeki kişiler de silinecektir.

Let’s quiz’e Facebook hesabının adını ve e-posta adresini veya cep telefonu numarasını gönderme Let’s quiz hesap silme, üyelik iptali, abonelik iptali için alternatif bir yöntemdir.

Premium hesap silme, abonelik iptali, üyelik iptalini test edelim Üyelik talebinde bulunan kişiler happn üzerinden yapılan iptal işleminden sonra da aktif olmaya devam edecektir. Üyeliğin tamamen sonlandırılabilmesi için Play Store (Android) veya App Store (IOS) üzerinden iptal edilmesi gerekmektedir.

Let’s quiz aboneliği başka bir hesaba aktarılmaz. Bu durumda, aboneliğin otomatik olarak yenilenmesinin iptal edilmesi, son kullanma tarihine kadar kullanılmaya devam edilmesi ve ardından kişisel verilerin iptal edilmesi önerilir.

Hesabı silelim, aboneliği iptal edelim ve üyeliği iptal edelim Kullanıcılar uygulamayı sık sık siler. Uygulama silinerek hesap silinmez. Hesabı sildikten sonra yeniden yükleme ve yarışmaya girme durumunda, aynı bilgiler kullanılarak otomatik olarak yeni bir hesap açılır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir