Global Rent A Car Rezervasyon Ä°ptal ve Ä°ade

Global Rent A Car araç kiralamaAynı zamanda birçok farklı hizmet sunmaktadır. Müşteriler ayrıca araç kiralama sırasında kendi isteklerine göre bebek koltuğu, animasyon veya şoför temin edebilirler. Bu isteklerin tümü müşteri tarafından belirtilmelidir. Aksi takdirde sadece tercih edilen marka ve model araç temin edilmektedir. Transfer hizmetleri için de değerlendirilebilen firmada rezervasyon işleminin iptal edilmesi de mümkündür.

Global Rent A Car Rezervasyon İadesi

müşteriler Global Rent A Car rezervasyon iptali ve tüm işlemler site üzerinden takip edilebilir. Bu sayede işlemlerin hem daha hızlı hem de daha pratik bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Rezervasyon iptalleri için gerekli adımları http://www.globalrentacar.com.tr/TR/rezervasyon-cancellation-etme linkinden takip edebilirsiniz. Firma rezervasyon iptallerinde mail girişi ile başlamak istiyor. Bunun dışında kalan adımlar hakkında müşteriler bireysel olarak bilgilendirilir.

Global Rent A Car rezervasyon iadesi İptal talepleri, araç alımının yapılmasına ne kadar zaman kaldığı kriterlerine göre değerlendirilir. Kullanıcıların rezervasyondan önce iptal etme imkanları olduğunda iade koşullarını okumaları rica olunur. Çünkü ön ödemeli rezervasyonlar her durumda iade edilmez.

Özellikle araç temininden önceki kısa sürede herhangi bir iptal söz konusu değildir. Müşteriler, iptal ve iade süreci ile ilgili sorularına müşteri hizmetleri veya yetkililerle iletişime geçerek cevap alabilirler.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir