Fransa Vize Randevu Ä°ptali

fransa vize randevu iptali İnternet üzerinden yapılabilmektedir fakat ilgili internet sitesinin Fransızca olması nedeniyle birçok kişi işlemlerinde ilerleme kaydedememektedir. fransa vize randevu iptali Bunun için https://france-visas.gouv.fr/ adresini ziyaret etmelisiniz. Burada randevu alırken oluşturduğunuz üyelik bilgileri ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra size özel panele sorunsuz bir şekilde giriş yapabilecek ve bu panelden randevunuzu iptal edebileceksiniz. Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, iki seçeneğiniz daha var.

Fransa Vize Randevusu Nasıl İptal Edilir?

Vizenizi iptal etmek için Türkiye’deki Fransız konsolosluklarına giderek iptal işlemi yapılabilir. Eğer oraya gitmek ve belgelerle uğraşmak istemiyorsanız veya bu süreci bir an önce halletmeniz gerekiyorsa VFS Global gibi özel firmalarla işbirliği yapabilirsiniz. Bu özel şirketten internet üzerinden randevu alabilir veya web siteleri üzerinden iptal edebilirsiniz.

Fransa Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız link ile vize randevusuSiz de alabilirsiniz ancak site Fransa’nın resmi sitesi olduğu için Fransızca olarak hizmet vermektedir. İyi derecede Fransızca bilmiyorsanız ve bu siteye üyelik açıp daha ileri gidemezseniz https://www.vfsglobal.com/France/Turkey/pdf/fill-your-application.pdf size ne olduğunu anlatıyor. bu link üzerinden türkçe yapmak

PDF dosyasındaki bilgiler size tam olarak nerede ve ne yapmanız gerektiğini söyler. Ayrıca translate ile siteyi çevirebilirsiniz; ancak bu durumda bazı yerler tam çevrilmediği için sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir