epttavm Sipariş İptali ve İade

epttavm Sipariş İptali ve İade

ePttAVM bir e-ticaret platformu olarak hizmet vermektedir. PTT güvencesiyle e-Ticaret sitesi olarak Türkiye’nin en ücra köşelerine e-Ticaret hizmeti sunmaktadır. ePttAVM.com dinamik yapısı, kolay kullanımı ve avantajlı alışveriş imkanı ile 17/Mayıs/2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır. ePttAVM sitesi üzerinden üye olarak birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Üyeler, ePttAVM sitesi üzerinden satın aldıkları ürünleri iade, değiştirme ve iptal etme hakkına sahiptir. ePttAVM sipariş iptali, üyeler tarafından sıkça sorulan sorular arasındadır.

ePttAVM Ürün İade Prosedürü ve Sipariş İptali

EpttAVM sipariş iptali için support@epttavm.com e-posta adresine iptal talebi gönderilmesi gerekmektedir. Talep gönderildikten çok kısa bir süre sonra müşteri temsilcisi aranarak işleminize yardımcı olunur.

e-PttAVM ile ilgili öneri, istek ve görüşleriniz resmi internet sitesinde yer alan bize ulaşın bölümünden yapılmaktadır.

Çağrı Merkezi Hizmet Numarası: 444 1 788

İade Süreci İçin İzlenecek Adımlar

  • www.epttavm.com resmi sitesine gidin ve ana sayfadan giriş yapın.
  • Sağ üst köşedeki “üye adı ve soyadı” sekmesini açın ve Sipariş Geçmişi’ne tıklayın.
  • Açılan sayfanın sol sütununda yer alan Sipariş İade butonuna tıklayın.
  • Üyeler tarafından satın alınan ürünlerin bir listesi sayfada görünecektir. İade etmek istediğiniz ürünü seçip “Seçtiğim ürünü iade etmek istiyorum” butonuna tıklayın.
  • Son sayfada bulunan ürün adını kontrol edip, iade nedeni bölümünü doldurup Gönder butonuna basarak iade numaranızı alabilirsiniz. Ürün değişim ve iadelerinde iade numarası çok önemlidir.

Sipariş edilen ürün üye tarafından teslim alınmış ise iade prosedürlerine uymak kaydıyla 14 gün içinde iade etme hakkına sahiptir. İade hakkını kullanmak için www.epttavm.com adresinden iade numarası almanız gerekmektedir.

Bir kredi emri iptal/iade edildiğinde kredi kapatılmış sayılmaz. Ürün iptal/iade sonrasında krediden çekilme talebi olması halinde İş Bankası ile bireysel olarak iletişime geçilmesi gerekmektedir. Üye sahibi, sipariş tarihinden kredi kapanış tarihine kadar oluşan faizden sorumlu olacaktır.

Bir dönüş numarası almak için,

  • www.epttavm.com’a giriş yapın.
  • Ana Sayfada adınıza ve soyadınıza tıklayın.
  • Sipariş İade sayfası yardımıyla Sipariş Geçmişi alanından iade numarası alınır.

*Üye, yukarıda belirtilen adımlarla iade numarasını aldıktan sonra, ürünü kutusu ve faturası ile birlikte kendisine en yakın PTT İş Yeri’nden göndererek iade etmelidir.

*İadenizin işleme alınabilmesi için aşağıdaki iade formuna iade numaranızı yazmanız ve bu formu PTT görevlisine göndermeniz gerekmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir