Enterprise Araç Rezervasyon İptal ve İade

Kurumsal araç rezervasyon iptali kendi özel uygulamasına göre hareket eder. Bu kapsamda müşterilerin avantajlı pozisyonlara erişebilecekleri alanlar önceden açıklanmıştır. Öncelikle bazı durumlarda rezervasyon taleplerinin iletildiği günler iade talepleri için aynı günlere denk gelebilmektedir. Müşteriler rezervasyon taleplerini ilettikleri gün iptal taleplerini ileterek iadelerini alabilirler. Diğer iade sistemleri ise araçların ne zaman teslim edileceğine göre değişiklik göstermektedir.

Enterprise Araç Rezervasyonunun İptal Edilmesi

Kullanıcılar Kurumsal araç rezervasyonu iadesiSadece aynı gün yapılan işlemlerde tam iade sağlar. Diğer durumlarda, ödemeler değişir. Bireyler, araç satın alma saatine 24 saatten az bir süre kala iptal başvurusundan yararlanmaya devam edebilir. Ancak bu gibi durumlarda firma günlük iç kiralama ücretini kesmektedir. Kesinti sonrası kalan tutar müşterilerin hesaplarına yatırılır. Üç günden az süreli rezervasyon yapan müşterilerimiz iptal talebinde bulunamazlar.

Kurumsal rezervasyon iptaliAracın teslim alınma saatine 24 saatten fazla var ise işlemler daha avantajlıdır. Müşteriler de bu gibi durumlarda mahsup edilir. Ancak kesinti sabit sayılardan oluşur. Müşteriler taleplerini gönderdikten sonra rezervasyon ücretlerini 50 TL kesinti ile iptal edebilirler.

İşlemlerin yapılabilmesi için yetkililerle görüşme sağlanması rica olunur. Online iptal ve iade hizmeti verilmemektedir. Müşteriler 44 44 937 numaralı çağrı merkezine ulaştıktan sonra gerekli yönlendirmeleri alarak işlemlerini tamamlayabilirler.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir