Enpara Hesabı Nasıl Kapatılır? | İptal Etme

paranın içindeson yıllarda kullanım oranı artan cari banka hesabı alternatiflerinden biridir. Dijital bankacılıktan yararlanmak isteyen birçok kişi QNB Finansbank’ta Enpara hesabı açtı. Hesaplar hala müşterilerinin çoğunu memnun ediyor. Ancak yine de özel veya farklı sebeplerden dolayı hesapların kapatılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda izlenecek yol haritası banka tarafından açıklandı.

Enpara Hesap Kapatma İşlemleri

kullanıcı sayısı Enpara hesap kapatma işlemleri Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yöntemler vardır. Doğrudan bankaya başvurarak, bireysel işlemler sayesinde istenilen hesap türlerini bekletmeden kapatmak mümkündür. Ancak işlemin gerçekleşmesi için banka başvuruları zorunlu değildir. Enpara çözüm merkezi olan 0850 222 36 63 numaralı hattan hesap kapatma işlemi kısa sürede yapılabilmektedir.

Hesap kapatmayı kapatDiğer bir yol ise online işlemlerdir. Bankanın online sistemlerini kullanan ve hali hazırda şifresi bulunan kişilerin girişleri sonucunda hesaplarını görüntülemeleri gerekmektedir. Vade ve vade olmak üzere iki ana başlık altında yayınlanan Enpara hesabını, kapatılmak istenene tıklanarak açılan istemler üzerinden kapatmak mümkündür.

Aynı işlem için bankanın mobil uygulamasından işlem yapmak da mümkündür. Mobil uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. Bu uygulamada hesap görüntüleme alternatifleri de bulunduğu için akıllı cep telefonlarından veya tablet bilgisayarlardan uygulamaya giriş yapılarak Enpara hesapları kapatılabilmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir