|

Ekar Turizm Araç Rezervasyon İptal ve İade

Ekar Turizm araç kiralama iptal ve iade koşullarını güncelleyerek müşterilerine avantaj sağlamıştır. Kişiler ön ödemeli olarak firmadan araç kiraladıklarında teslim alma saatine göre farklı koşullarda hem iptal hem de iade işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Kullanıcıların araçlarını teslim almalarına 12 saat kala tüm kiralama ücretleri iade edilir. Ancak 12 saatten az süre kalmışsa uygulanan işlemler biraz daha farklıdır.

Ekar Turizm Araç Rezervasyonlarının İptal Edilmesi

müşteriler Ekar Turizm araç rezervasyonu iadesiÜcretin tamamını alabilmek için 12 saat ve üzeri kaldığında iptal talebi yapılmalıdır. Aracın satın alınma saatine 12 saat ile 2 saat arasında kaldığında 1 günlük kiralama ücretinde kesinti yapılır. Ancak kalan günlerin geri ödemeleri Ekar Turizm güvencesi ile yapılabilmektedir. Araç halihazırda bir günlük olarak kiralanmışsa iptal ve iade sistemleri çalışmaz.

Ekar Turizm araç rezervasyon iptaliTeslim saatine 2 saat kala kiralama ücreti iade edilmez. Ayrıca müşteriler araçlarını teslimat zamanı geldiğinde iki saat içinde teslim almak zorundadır. Çünkü firmanın otomatik sistemi aracın rezervasyonunu iki saatten sonra düşürüyor.

Bu süreç geri döndürülemez. Son olarak araçlar erken teslim edildiğinde bu bir iptal olarak algılanmıyor. Erken teslimatlarda kullanılmayan günler için firma herhangi bir ödeme yapmamaktadır.

Ekar Turizm Araç Rezervasyon İptal ve İade yazısı ilk olarak İptal’de çıktı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir