Deniz Butik Üyelik İptal Etme, İade Ve Değişimi

Deniz Butik Üyelik İptal Etme, İade Ve Değişimi

Deniz Butiği Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Deniz Butik adı altında denizbutik.com ve perakende mağazaları olarak hizmet vermektedir. Deniz Butik, http://www.denizbutik.com adresinden online alışveriş hizmeti vermektedir. Resmi siteye üye olarak avantajlardan ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu makalede Deniz Butik üyelik iptal, iade ve değişiklik hakkında bilgi vereceğiz

Deniz Butik İade ve Değişim

Deniz Butik’in resmi internet sitesinden satın alınan ürünlerde, kullanılmamış olması kaydıyla değişiklik yapılabilir. Değişiklik, fatura tarihinden itibaren 15 GÜN içinde yapılmalıdır. Değişim işlemlerinde kargo ücreti Deniz Butik’e aittir. Deniz Butik’in hızlı kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Diğer kargo şirketlerinden karşı ödemeli olarak gönderilen gönderiler kabul edilmemektedir.

Kargo ücreti Deniz Butik tarafından karşılanacak olan ürünler, hızlı kargo şubelerine gönderilebilir. ” 1039073049 ” Değişim yapılacak ürünün karşı ödeme kodu ile gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün veya ürünleri değiştirmek isteyen müşterilerimiz ürün/ürünlerin faturasını fatura üzerinde yazan merkez adrese göndermeleri gerekmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra değişim yapılacak ürünün belirlenmesi için Deniz Butik’in resmi internet sitesine girilmesi ve değişim siparişi oluşturulması gerekmektedir. Resmi internet sitesi üzerinden online alışveriş yapılarak istenilen ürünler sepete eklenir. ödeme bölümünde KAPIDA ÖDEME onu seçin ve sipariş notu bölümüne gidin. “BAKİYE DEĞİŞTİRİYORUM” yazılması gerekiyor. Değişim siparişlerinde ürün toplam tutarı gönderilen ürün/ürün tutarından fazla ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak yansıtılacaktır. KARGO ÜCRETİ 4,99 TL’DİR.

8 TL KARGO ÜCRETİ TÜM KARGOLARA FARKLI MİKTARDA YANSITIR VE ALICI TARAFINDAN ÖDENİR.

Takas işlemlerinde fatura ibrazı mutlaka zorunludur. Abiye, aksesuar ve outlet gruplarında ise ürünlerde değişiklik yok. Değişim ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0850 888 0 369 Deniz Butik müşteri hizmetleri aranmalıdır.

Deniz Butik Üyelik İptali

Üyeliği iptal etmek için support@denizbutik.com veya 0850 888 0 369 müşteri hizmetlerini arayarak üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş ayıplı/kusurlu/yanlış gönderilmişse ne yapılmalı?

Bu gibi durumlarda sipariş kargo görevlisi tarafından adrese teslim edildiğinde, ürün teslim alınmadan önce dış ambalaj ve pakette hasar kontrolü yapılmalı, herhangi bir hasar durumunda “Durum Tespit Raporu” düzenlenmelidir. Kargo görevlisi tarafından tutanak tutulması gerekmektedir.

Hasarın sipariş tesliminden sonra fark edilmesi durumunda ilgili kargo şubesi ile hemen irtibata geçilerek “Durum Tespiti Raporu” düzenlenmelidir. Kargo şubesi bu konuda yardımcı olmazsa Deniz Butik müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Hasarlı ürün, Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte DENİZ BUTİK’e gönderildiğinde hızlı bir şekilde ürün değişim veya iade süreci tamamlanır ve müşteri bu konuda bilgilendirilir.

Bir ürünü iade ettiğimde ödediğim tutar bana nasıl geri ödenecek?

Ürün iade edildiğinde ürün incelenmeden kabul edildikten sonra ödeme yöntemine sadık kalınarak para iadesi yapılmaktadır.

Ödemenin kredi kartı ile yapılması durumunda taksitli işlemler karta, tek çekim işlemleri ise 7 iş günü içerisinde karta iade edilir.

Ödeme banka kartı ile yapıldıysa tek çekim olan işlem 7 iş günü içerisinde banka hesabına havale/eft yoluyla iade edilir.

Ödeme sanal kart ile yapıldıysa 7 iş günü içerisinde tek çekim işlem kartına iade edilir.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapılacak ise Deniz Butik ile iletişime geçilerek IBAN numarası verilmelidir. IBAN numarası verildikten sonra 7 iş günü içerisinde para iade edilir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir