connected2.me (c2.me) Üyelik Silme ve Abonelik İptal Etme 2023
| | | | |

connected2.me (c2.me) Üyelik Silme ve Abonelik İptal Etme 2023

bağlı2.meanonim olarak sohbet etmenizi sağlayan bir web sitesi ve mobil uygulamadır. İnsanlar, diğer kullanıcılarla bağlantı kurarak rastgele mesajlaşabilir ve buluşabilir. Platform 2014 yılında Türkiye’de kurulmuştur.

c2.meFacebook veya Google hesabı ile üye olunabildiği gibi e-posta adresi ve şifre ile de üye olunabilen bir platformdur. Kullanıcılar, bir kullanıcı adı seçerek bir profil oluşturabilir ve diğer kullanıcılara mesaj gönderebilir. Kullanıcılar ayrıca kendi profil resimlerini de yükleyebilir.

bağlı2.meAnonimliği nedeniyle bazı endişeleri de beraberinde getiriyor. Platform, kullanıcıların kaba veya uygunsuz davranışlarına karşı sıfır tolerans politikası benimser ve bu tür davranışlarda bulunan kullanıcıların hesaplarını askıya almaya veya kapatmaya çalışır.

bağlı2.me Yenileme tarihinden en az 24 saat önce sitedeki üyeliğinizi veya aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak kendini yenileyebileceğini bilmelisiniz. Bu makalede; İOS ve Android cihazlarda abonelik işleminin nasıl iptal edileceği veya değiştirileceği de mevcuttur. c2.me üyeliğini sil / kapat Süreçle ilgili bilgi vereceğiz.

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda

  • İlk önce cihazınızda Ayarlar iTunes ve App Store’a gidin.
  • Ardından ekranın üst sekmesinde. “Apple Kimliğinize” buraya tıklayın.
  • View Apple ID dedikten sonra oturum açmanız veya Touch ID’nizi kullanmanız gerekebilir.

abonelikler altında “Üstesinden gelmek” buraya tıklayın. Bu noktada herhangi bir abonelik bilgisi görmüyorsanız ancak sizden hâlâ bir abonelik ücreti alınıyorsa, oturum açıp açmadığınızı / doğru Apple Kimliğini kullanarak onaylayın. Aboneliğinizi iTunes’da görmüyorsanız, ücret alınmaya devam ediyorsa, aboneliğiniz iTunes üzerinden değil, doğrudan abonelik yapılarak yapılmıştır. Bu gibi durumlarda iptal işlemini gerçekleştirmek için içerik yayıncısı veya uygulama geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Ayarlar bölümünden sadece Haberler uygulaması üzerinden yapılan abonelikleri yönetebileceğinizi unutmayın.

Kontrol etmek istediğiniz aboneliğe tıklayın. Aboneliğinizi yöneterek dilediğiniz seçenekler arasından iptal edebilir veya farklı bir abonelik teklifi seçebilirsiniz. İptal etmek Bunu yaparsanız, mevcut fatura döneminin sonunda aboneliğiniz iptal edilecektir.

Google Play Üzerinden Abonelik İptali

Öncelikle play.google.com/store/account URL’sini ziyaret edin. Bu noktada, abone olduğunuz hesaba giriş yaptığınızdan emin olun.

Ardından hangi aboneliği iptal etmek istediğinizi tıklayın.

Dikkat: Bu noktada yapılan en önemli hata, bir uygulamanın kaldırılmasının, devam eden bir aboneliği varsa o uygulamayı durdurmamasıdır. Bu nedenle önce aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun. Aksi halde uygulamayı kaldırsanız bile aboneliğiniz devam ettiği için ödemeye devam edeceksiniz.

Abonelik İptali ve Sonrası

Aboneliğinizi iptal ettikten sonra ücretini ödediğiniz sürenin bitmesine gün kaldıysa sonuna kadar kullanırsınız.

Plus üyeliğinizi site üzerinden tamamladıysanız, üyelik işlemi sırasında size gönderilen e-postadaki bağlantıyı kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Connected2.me (c2.me) Hesabını Silme

Kullanıcıların diğer kullanıcılarla isimsiz olarak yani kimliklerini gizleyerek konuşmalarına olanak sağlayan c2.me uygulamasında bazı kullanıcılar bir süre sonra hesabını silmek isteyebiliyor. Ne yazık ki, bu uygulama kullanıcıların bir hesabı silmesine izin vermiyor. Yalnızca Connected2.me üyeliklerini dondurma/kapatma seçeneği vardır.

Connected2.me (c2.me) Hesap Kapatma

connect2.me kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapın ve profilinizin sağ üst kısmındaki ayarlar sekmesine tıklayın.

Karşınıza gelen sayfanın alt kısmında bulunan hesabı dondur seçeneğini kullanarak hesabınızı kapatarak hesabınızı dondurabilirsiniz.

Connected2 hesabınızı yukarıda belirtildiği gibi kolaylıkla dondurabilirsiniz. Bu adımların her birini sırayla gerçekleştirmeniz gerekir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir