Çek Cumhuriyeti Vize Randevu İptali

Diğer Schengen ülkelerinde olduğu gibi Çek Cumhuriyeti’nde de Schengen vizesi ile seyahat etmek mümkündür. Bu vizeye sahip değilseniz Çek Cumhuriyeti vizesi alarak vize sorununu da çözebilirler. Çek Cumhuriyeti vize randevu iptali Çek Cumhuriyeti ile vize randevusu alma konularını detaylı bir şekilde inceleyelim.

Çek Cumhuriyeti Vize Randevusu

Türkiye dahil hemen hemen tüm ülkelerin vatandaşları konsolosluktan vize almak yerine işlerini anlaşmalı kurumların internet siteleri üzerinden yapıyor. Bunun sebebi konsolosluğa kadar gidip çok kısa sürede randevu almaktır. En önemlisi de herhangi bir maddi beklentileri olmaması. Bu firmaların en iyisi şüphesiz VFS Glogal’dır. Bu firma ile randevu işlerinizi jet hızında halletmeniz mümkün. https://row1.vfsglobal.com/GlobalAppointment/Account/ ilk aşamada buradan üyelik açmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise randevu işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Çek Cumhuriyeti Vize Randevusu Nasıl İptal Edilir?

Çek Cumhuriyeti vize randevu iptali İşlemlerinizi VFS Global firmasının resmi sitesinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için yukarıda verdiğimiz link üzerinden üyeliğe giriş yapmalı ve panel üzerinden üyeliği iptal etmelisiniz.

Bir randevuyu iptal etmeden önce kullanıcı bilgilerinizin eksiksiz olduğundan emin olunuz. Şifre ile ilgili bir sorun var ise şifremi unuttum bölümünden şifre yenileme talebinde bulunabilir ve sorunsuz bir giriş sağlayabilirsiniz. Konsolosluğun ilgili birimlerinden iptal işlemi yapabileceğinizi de belirtelim.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir