Bigo Live Hesap Silme ve Üyelik İptali
|

Bigo Live Hesap Silme ve Üyelik İptali

bigo canlı2014 yılında kurulan bigo Tcehnology adı altında Singapur merkezli bir şirketin canlı yayın platformudur. bigo canlı uygulama, canlı yayın, arkadaş listesindeki kişilerle canlı görüşme, görüntülü görüşme ve moda videolarının izlenebildiği global bir sosyal canlı video platformudur. Araştırmalarımız doğrultusunda bige live kullanıcıları internet tarayıcılarını kullanabilmektedir. bigo canlı hesap silme, kapatma, üyelik iptali ve üyelik silme gibi konuları aradığınızı fark ettik, bu nedenle bu yazımızda bu soruları cevaplayacağız.

bigo canlı Bilgisayar, android ve iphone kullanıcılarının rahatlıkla ulaşabileceği bir platformdur. Dünya çapında yaklaşık 150 ülkede hizmet vererek 300 milyondan fazla indirilen uygulama, David Li ve Josan Hu tarafından hayata geçirilen bir projedir. bigo canlı Kullanıcılarına sunduğu hizmetler ve canlı yayın yapan uygulamalar arasında önemli bir konuma sahiptir. Ayrıca Bigo canlı yayında video blog oluşturarak para kazanma imkanı da bulunmaktadır. Şirket hakkında bilinmesi gereken bir diğer bilgi de Bigo Technology’nin 2019 yılında NASDAQ’da işlem gören Çinli bir şirket olan JOYY’ye satıldığı.

Bigo Live Premium Üyelik İptali

bigo canlı Uygulamaya erişebilmek için diğer uygulamalara üyelik gerekmektedir. Bigo Live, kullanıcılarına belirli bir ücret karşılığında Bigo Live premium üyeliği olma fırsatı sunuyor. Bu üyeliği seçmek kullanıcıların inisiyatifine bırakılmıştır. Bigo canlı ücretsiz üyelik Sonrasında premium ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen kullanıcılar Bigo canlı premium üyelik yapabilir. Kullanıcılar genellikle üyelikten sonra belirli sebeplerle üyeliklerinin silinmesini veya kapatılmasını talep edebilirler. Kullanıcılar bigo canlı üyelik iptali Uygulamanın bulunduğu cihazdan uygulamayı silerek yapılacağını düşünür. Birçok kullanıcı bu yanılgıya düşüyor. Bigo live uygulamasının cihazdan silinmesi üyeliği sonlandırmaz. Bigo canlı Üyelik iptali İzlenecek bazı adımlar var. Öncelik Bigo live premium üyelik iptali Kullanıcıların ekstra bir aylık premium ücreti ödememeleri için premium üyeliğin aylık ücretini son ödeme tarihinden önce iptal etmeleri önemlidir. Premium üyeliğin yenilenmesi en az 24 saat önce yapılmalıdır.

Google Play Store ile Aboneliği İptal Etme

Bilindiği üzere android cihazlardaki uygulamalar google play store’dan indirilmektedir. Google Play Store, kullanıcı iptal talebinde bulunmadığı sürece abonelik sürecini otomatik olarak yeniler. Bu nedenle aboneliğini iptal etmek isteyen kullanıcıların aşağıdaki adımları izlemesi gerekmektedir.

  • Android cihazda Google Play Store’u açın.
  • Google Play Store açık olan hesabın doğru olup olmadığını kontrol edin. Aboneliği iptal etmek için hesap olup olmadığını kontrol ettikten sonra menü abonelikler bölümüne giriş yapın.
  • Açılan ekranda iptal etmek istediğiniz aboneliği seçin ve abone ol butonuna tıklayın. Bu işlemin ardından abonelik iptal işleminiz tamamlanacaktır.

Iphone, Ipad veya Ipod Touch ile Aboneliği İptal Etme

Bir Apple başvurusu, yukarıda da belirttiğimiz gibi iptal talebinde bulunulmadığı takdirde otomatik olarak yenilenmektedir. Abonelikten çıkma yolları aşağıdaki gibidir.

  • Cihazınızda uygulama mağazasını açın.
  • Ayarlar bölümüne girin ve adınızın bulunduğu bölüme dokunun. Abonelikler bölümünü burada göremiyorsanız, iTunes ve App srote üzerine dokunun.
  • Oradan elma kimliğini göster’e dokunun, ardından oturum açın ve Abonelikler’e gidin.
  • İptal etmek istediğiniz aboneliğe dokunun ve aboneliği iptal etme seçeneğini belirleyin. İptal etmek istediğiniz aboneliği göremiyorsanız, aboneliğiniz zaten iptal edilmiş demektir.

Bigo Canlı Hesap Silme

Bigo canlı hesap silme işlem tam olarak yapılmamaktadır. Bigo canlı uygulamasında hesap silme özelliği bulunmamaktadır. Bu nedenle burada yapabileceğimiz yöntem profilinizdeki tüm verileri silmek ve profilinizdeki bilgileri değiştirmektir. bigo canlı Uygulama ile ilgili birçok yerde aşağıdaki ifade yer almaktadır. ‘Hesabın şu anda silme özelliği yok. Telefon numaranızla yanlışlıkla bir hesap oluşturduysanız, lütfen sorununuzu ‘Geri Bildirim’ yoluyla gönderin; çevrimiçi müşteri hizmetlerimiz, hesabınızı yeniden bağlamanıza yardımcı olacaktır. Artık bu hesabı kullanmak istemiyorsanız, profil bilgilerinizi silmeniz bir tavsiye olacaktır. Bu yanıtlar sorununuzu çözmezse, lütfen resmi Türkiye müşteri hizmetleri hesabıyla iletişime geçin. Burada yazılı olan bu bilgiyi yazının başında kısaca açıkladık.

bigo canlı Uygulamada bir hesap açıldıysa, o telefon numarasıyla ‘profil’ bölümüne girin, ardından yardım ve geri bildirim bölümüne ve ardından geri bildirim bölümüne dokunun. Bu adımları izlerseniz, bir geri bildirim ekranı görünecektir. ekranda bulunan “echat / geri çekme” Görünen telefon numaranızı silmek ve göndermek için dokunun ve isteyin.

Bigo Live üyeliğini iptal etmek ve hesap silmek isteyen kullanıcılar da aşağıdaki yöntemi kullanabilirler.

  • Bigo canlı hesabına kayıtlı e-posta hesabına giriş yapın.
  • geribildirim@bigo.tv’ye “HESABIMI SİLMEK İSTİYORUM” Konu satırı ile bir e-posta yazın. Mailde iptal talebinizi vurgulayın ve gönder butonuna basın. Konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

Bigo Live Gelen Mesajlar, E-postalar ve Maillerin Silinmesini Engelleme

Birçok bigo live kullanıcısı, e-postalarına gönderilen bilgilendirme ve bilgilendirme mesajlarından rahatsız oldukları için hesap silme veya üyelik iptali talebinde bulunabilirler. Bigo live’dan gelen bülten veya mailleri bloke etmek ve silmek isteyenler, mail butonunun üst kısmında bulunan spam butonuna dokunarak veya mailin alt kısmında bulunan abonelikten çık linkine tıklayarak maili spam olarak işaretleyerek mail listesinden çıkarabilirler. .

Bigo canlı üyelik iptali ve hesap silme Umarım makalemiz yardımcı olmuştur. Konu ve sitemiz ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir