Aydem Abonelik İptali

Aydem Abonelik İptali

Aydem Elektrik Perakende Satışlar Anonim Şirketi (A.Ş); 2008 yılında Aydın, Denizli ve Muğla illerinde tedarik şirketi olarak faaliyetlerine başlamış olup, Türkiye’nin ilk özelleştirilmiş elektrik perakende şirketidir. Aydem, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik dağıtımının yanı sıra Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. adı altında 2013 yılından itibaren İzmir ve Manisa illerinde hizmet vermektedir. Gediz, Aydem Enerji’nin bir iştiraki olarak hizmet vermektedir. Aydem Abonelik iptali Yazımızın devamı ile ilgili bilmeniz gereken önemli bilgiler ve notlar.

Aydem Abonelik iptal (sonlandırma) işlemini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Abonelik iptali İşlemi yapacağınız yerin kurulum numarasını bilmelisiniz. Söylemek. fotoğraf veya eski bir elektrik faturası da yeterlidir.
 • Aboneliğiniz sırasında sizden alınan güvence bedelinin iadesini alabilmek için, Aydem elektrik aboneliği o kişinin adına bir banka hesabı kimin adına IBAN Numaran abonelikten çıkmak İşlem sırasında yanınızda bulundurmanız gerekir.
 • Aydem Abonelik iptali İşlemleriniz tamamlandıktan sonra elektrik sayacının son indeksi alınarak enerjiniz kesilir. Nihai kullanımlarınızı yansıtan son dönem tüketiminiz faturalandırılacaktır.
 • Güvence bedelinden kesilen tutardan sonra kalan tutar IBAN numaranıza iade edilecektir.

Önemli notlar;

 • Aydem Abonelik iptal işleminde aboneliğiniz adına nüfus cüzdanınızı, başkası adına vekâletnamenizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.
 • Aboneliği iptal edilecek abonelik 2008 yılından önce Aydın, Muğla ve Denizli illerinde yapılmış ise yalnızca Müşteri İlişkileri Merkezlerimizden abonelik sonlandırılabilir.

  Aydem Abonelik İptali Hakkında Sorulan Diğer Sorular ve Cevaplar

  Aidat eş adına ise evlilik cüzdanı ile sözleşme iptal edilebilir mi? Evlilik cüzdanları yetki belgesi olarak kabul edilmediği için sözleşme iptal edilmez. Sözleşmenin iptali ancak abonenin veya vekilinin (noter tasdikli vekâletname ile) başvurusu ile yapılabilir.

  Depozito iadesi nasıl geri alınır? Nakit teminat bedeli, başvuru sırasında beyan edilen IBAN hesabına sözleşme bitiş tarihinden itibaren en geç beş iş günü içinde yatırılır. Teminat mektubunun teminat tutarının, sözleşme bitiminden sonra kalan fatura borçları ödenerek bankadan alındığı bilinmektedir.

  Perakende Satış Sözleşmesi feshedildikten sonra elektrik ne zaman kesilir? Aydem Firma aynı gün içinde dağıtım şirketine bilgi verir. Dağıtım şirketi, imar ve yerleşim alanında bildirimi takip eden bir gün içinde, imar ve yerleşim alanı dışında bildirimi takip eden en geç bir gün içinde. 2 gün İçindeki son indeks değerlerini alarak kullanıldığı yerin elektriğini keser. Bu değerler endeks değerlerinin alınmasını takip eden gün içinde görevli tedarik şirketine bildirilir. Tüm borçların Aydem Şirketi tarafından ödenmesi şartıyla, 5 iş günü Güvence bedelinin aynı süre içinde iade edilmesi ile abonelik sonlandırma işlemi tamamlanır.

  Aydem Abonelik iptali Aydem perakende firması ile ilgili online işlemlerinizi firmanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik iptali ve diğer tüm işlemlerle ilgili bilgiler Aydem’in resmi internet sitesinde yer almaktadır. Ayrıca hızlı işlem ve bilgi için Aydem müşteri hizmetleri. 0850 800 0 186 nolu telefon numarasından da bilgi alınabileceği bilinmektedir. Aydem Abonelik iptali Size verdiğimiz bilgilerin eksik veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirin.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir