Avusturya Vize Randevu İptali

Avusturya vize randevu iptali ve randevu için konsolosluğa gitmeyi planlıyorsanız, denemeyin; çünkü konsolosluk başvuruların hiçbirini kabul etmiyor. Bunun yerine yetkili vize başvuru merkezlerine yönlendirilmektedirler. Bu başvuru merkezleri tamamen güvenilir ve sadece vize sorunu yaşayan kişilere yardımcı olan kuruluşlardır. Bu tür şirketlerde vize randevu işlemleri ücretsiz olmakla birlikte diğer tüm işlemler ücretlidir.

Avusturya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

VFS Global, Türkiye’de hizmet veren vize başvuru merkezleri arasında şüphesiz en çok ülke ile anlaşması olan firmadır. Bu şirketin web sitesi de Avusturya vize randevusu almanıza yardımcı olacaktır. ücretsiz randevu Satın almadan önce üyelik işlemleri sizi bekliyor olacak. https://row1.vfsglobal.com/GlobalAppointment/Account/RegisterUser?Length=7 linkinden üye olabilir ve ardından randevu işini maksimum hızda çözebilirsiniz. Bu aşamada vatandaşlarımıza önemli bir uyarıda bulunalım. Üyelik sırasında verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Bunun neden önemli olduğunu aşağıda açıklayacağız.

Avusturya Vize Randevu İptali

Avusturya vize randevu iptali Eğer yapılacaksa tekrar VFS Global’in internet sitesine girmeniz gerekecektir. Tabii bu sefer üyelik oluştururken girdiğiniz bilgilerle. Bu nedenle kayıt olurken doğru bilgileri girmeniz önemlidir. Ayrıca her türlü soru ve sorununuz için İstanbul Çağrı Merkezi +90 212 373 5825, Ankara Çağrı Merkezi +90 212 373 5825 numaralı telefonlardan firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir