Anitur Otel Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Anitur sayesinde tatil planları erken rezervasyonlarla yapılabilmektedir. Bu kapsamda tatil günleri için ödenmesi gereken ücretlerin belirli rakamların altına düşürülmesi sağlanmaktadır. Üstelik hizmet ömrü boyunca güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Anitur otel rezervasyon iptali ve iadesiAyrıca müşterilerine gerekli yardımı sağlamaktadır.

Anitur ile yapılan rezervasyonlarda her zaman iptal talep edilmemektedir. Ancak beklenmedik durumlarda müşteriler bu tür taleplerde bulunabilmektedir. Gelen talepler doğrultusunda firma iptal güvence paketi satın aldı. Güvence paketi sayesinde Anitur rezervasyon iptali %100 para iade garantisi ile birlikte gelir. Böylece rezervasyon iptali nedeniyle herhangi bir ek ödeme yapma zorunluluğu ortadan kalkar. Ancak iptal paketlerinde belirli şartlar bulunmaktadır. Koşulların sağlanmadığı durumlarda işlemler taahhüt edildiği gibi gerçekleşmez.

Anitur Rezervasyonlarında İadeler

Anitur rezervasyon iadesi sigortası tanımlanmalıdır. Ayrıca iptal edilebilecek rezervasyonlar, otele giriş saatinden 72 saat öncesini de kapsıyor. Gelecekteki iptaller için %100 para iade garantisi yoktur. Ayrıca sigorta için kesilen tutarlar ödenecek rakamlara dahil edilmemiştir. Rezervasyon iptalleri için https://www.anitur.com müşteri temsilcisine bağlanmak gerekmektedir.

İptaller onaylandıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde iade yapılır. İadelerin yapıldığı ödeme kanalı, rezervasyonu yapan kişi ile aynı şekilde gerçekleşir. Böylece iadeli alımlarda kafa karışıklığının önüne geçilmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir