Amazon Üyeliği Nasıl Silinir 2023
| | | |

Amazon Üyeliği Nasıl Silinir 2023

Amazon, ABD merkezli bir e-ticaret şirketidir. Şirket 1994 yılında Seattle’da kuruldu ve bugün dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecilerinden biridir.

Amazon, her türlü ürünü satan bir çevrimiçi mağaza olarak başladı, ancak daha sonra kendi ürünlerini de üretmeye başladı. Amazon başta elektronik, kitap, müzik, oyuncak ve giyim olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ayrıca Amazon, bulut bilişim, yapay zeka, dijital yayıncılık ve sesli asistan teknolojisi gibi alanlarda da faaliyet gösteriyor. Amazon Web Services (AWS), dünya çapında bir bulut bilgi işlem platformu olarak kullanılmaktadır. Amazon Echo gibi cihazlar, kullanıcıların akıllı ev cihazlarını kontrol etmelerine ve sesli komutlarla çeşitli eylemler gerçekleştirmelerine olanak tanıyan Alexa adında bir akıllı asistanla donatılmıştır.

Amazon ayrıca birkaç ülkede fiziksel mağazalar açmaya başladı. Bunlara kitapçılar, süpermarketler ve giyim mağazaları dahildir.

Amazon, dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir ve mükemmel müşteri hizmetleri, hızlı teslimat seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile popülerdir.

Amazon Dünya genelinde online alışverişte kullanılan bir site markasıdır. Uzun yıllardır Türkçe dil desteğinin olmaması nedeniyle eleştirilen site, geçtiğimiz günlerde ülkemize özel bir eklentiyi kullanıma sunmuştu. Artık Türkçe olarak da kullanılabilen site, teknolojiden giyim sektörüne birçok uygun fiyatlı ürün için hızlı ve güvenli kargo garantisi sunuyor.

Kullanıcıların siteden alışveriş yapabilmeleri için Amazon adresine üye olmaları gerekmektedir. Türkçe arayüzü sayesinde dil sorunu yaşayan bireyler artık Amazon’a anında üye olabiliyor. Kullanıcılar, özellikle tek seferlik satın alımlarından sonra doğal olarak hissederler. Amazon hesap kapatma İşlemlerinizi görmek istiyorum. Artık Türkçe dil desteği sayesinde bu işlemler anında gerçekleştirilebilmektedir.

Amazon Hesabı Kapatma Prosedürleri

Amazon abonelik silme İşleme başlamadan önce bireyler, siparişlerinin veya ödemelerinin tamamlandığından emin olmalıdır. Çünkü site, müşterilerine geçici değil kalıcı bir hesap silme seçeneği sunuyor. Yani hesaplarını silen kullanıcılar bir daha aynı bilgiler üzerinden siteye giriş yapamazlar. Bireylerin hesaplarını silmek için ilk adımda siteye giriş yapmaları gerekmektedir.

Kullanıcılar giriş yaptıktan sonra amazon hesap silme https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/ linkine tıklayarak işlemlerine devam etmelidir.

Bu link ile açılan sayfadan “Giriş ve Güvenlik” ve daha sonra “Hesabımı Seç” acente girilmelidir.

Amazon Hesap Kapatma

Bu sayede bireyler tercihlerine göre hesap silme işlemini onaylayacak bir aracı seçebilmektedir. Aracılar ve site tarafından gönderilen linke tıklayan kullanıcıların hesapları kapatılmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir