| | |

Adım Adım Yandex Hesap Silme 2023

Yandex hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Yandex hesabınıza giriş yapın.
 • Hesap ayarlarına gidin.
 • “Hesabı Sil” seçeneğine tıklayın.
 • Hesabınızı silmek istediğiniz onay mesajını onaylayın.
 • Hesabınız ve içeriğiniz kalıcı olarak silinecektir.
 • Hesabınızı sildiğinizde, hesabınızdaki tüm verilerin, e-postaların ve içeriğin geri alınamayacak şekilde kaybolacağını lütfen unutmayın. Bu nedenle, hesabınızı silmeden önce tüm önemli bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederim.

  YandexRusya’nın merkezinde kurulan ve dünya çapında hizmet veren arama motoru olarak biliniyor. Ayrıca sistemin Rusya’da en büyük pazar payına sahip arama motoru olduğu biliniyor. Kullanıcılar Yandex hesabı açarak ek hizmetler sonucunda sistemden ne derece fayda sağladıkları konusunda daha yüksek rakamlara ulaşabilmektedir.

  Zaman içinde bireylerin kullandıkları arama motorlarındaki tercihleri ​​değişebilmektedir. Farklı arama motorlarını daha sık kullanmaya başlayan bireyler Yandex aboneliğini silme işlemlerini tamamlayarak bilgilerinin sitenin sisteminde kalmasını istemez. Ancak kullanıcıların Yandex hesaplarını sildikten sonra sisteme kaydettikleri tüm verileri kaybedecekleri de aktarılıyor. Bu konuda kararlı olan kişilerin en azından önemli verilerini yedeklemeleri önemle tavsiye edilir.

  Yandex Hesap Kapatma

  Yandex hesap kapatma bağlantısı; http://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete olarak yayınlanır.

  Ancak kişilerin doğrudan verilen bağlantıyı kullanması mümkün değildir. Bağlantının gerçek anlamda aktif olabilmesi için Yandex adresine mevcut üyelik bilgileri ile giriş yapılması gerekmektedir. Bir sonraki adımda bağlantıya tıklamak, kullanıcıları hesap kapatma sayfasına yönlendirir.

  Bireyler Yandex hesap silmek açtıkları sayfadaki uyarıları dikkate almalıdır. Gerekli uyarılar okunduktan sonra üyelik sırasında gelen gizli sorunun cevabı sayfaya girilmelidir. Bu, kullanıcılarının verilerini korumak için Yandex sistemi tarafından alınan ekstra bir önlemdir.

  Gizli soruyu cevapladıktan sonra şifrelerini giren kişiler, güvenlik kodunu girdikten sonra “Hesabı Sil” butonuna tıklayarak üyeliklerini sonlandırabilirler.

  GÖZDEN GEÇİRMEK: Tüvtürk Randevu İptal

  Similar Posts

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir