8383 Nedir? Üyelik İptali, Abonelik İptal Etme, Ücretlendirme, Başvurma
|

8383 Nedir? Üyelik İptali, Abonelik İptal Etme, Ücretlendirme, Başvurma

Bu yazıda 8383 sizin için nedir? Ne kadar ücret alıyor? 8383 iptali nasıl iptal edilir? Sorularınızı cevaplamaya başlayacağız. Bu yazımızda internet kullanıcılarının sıklıkla yaptığı 8383 abonelik aboneliği nasıl iptal edilir? 8383 SMS mesajı ücreti ne kadar? Ne kadar? Sorgulama ücreti ne kadar gibi soruların cevabını siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye çalışacağız.

8383 nedir?

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yürütülen ve velilerin yani velilerin, öğrencilerinin okul durumlarını SMS ile öğrenmelerini ve takip etmelerini amaçlayan bir hizmettir. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin öğrencileri hakkında SMS yoluyla bilgi alabilmeleri için böyle bir hizmet sunmaktadır.

8383 Abonelik / Kayıt / Nasıl Başvurulur?

Milli eğitim tarafının sunduğu bu hizmete kısa bir SMS ile abone/kayıt olabilirsiniz.

Bu hizmet ile ebeveynler E-Okul yönetim sistemi İçerisinde yer alan öğrenci bilgileri SMS yoluyla iletilmektedir. Abone olduktan sonra, ebeveynler bir bildirim mesajı alır. Abone olunduğunda veya kayıt işleminin hemen ardından velinin aboneliği ile ilgili kısa bir bilgilendirme mesajı alınır. Bu bilgi mesajından sonra abonelik başlar.

8383 Ücretli mi?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bu hizmet ücretlidir.

8383 Ne Kadar Ücretlendirilir? Abonelik Ücreti Ne Kadar? Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’deki Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri de aylık vergi ödeme hakkına sahiptir. ücret 2.00 TL. Bir ay içinde toplamda öğrenci hakkında abonelik sonrası bilgi mesajları 30 kısa mesaj olarak gönderilmiştir. Öğrencilerin devamsızlık notları ve diğer konular hakkında bilgilendirici mesajlar 2,00 TL Karşılığında abone olarak öğrenebilirsiniz.

Velilerin abonelik işlemi gerçekleştirmeden öğrencileri hakkında alacakları bildirim mesajlarından her biri. 1 TL olarak tahsil edilir. Abone olmayan veya kayıtsız velilerin öğrencileri hakkında yaptıkları her sorgulama için 1 TL ücret ücretlendirilir.

8383 nedir?  Üyelik İptali, Abonelik İptali, Fiyatlandırma, Başvuru

8383 nedir? Üyelik İptali, Abonelik İptali, Fiyatlandırma, Başvuru

8383 Abonelik, Üyelik ve Kayıt işlemleri nasıl gerçekleşir?

Milli Eğitim Partisi tarafından velilere verilen bu hizmete üyelik, üyelik veya başka bir deyişle kayıt işlemi SMS ile kolayca yapılabilmektedir. cep telefonlarına sms TC kimlik numarasını 8383’e yazın Kısa SMS gönderimi sonucunda üye olma, abonelik ve başka bir ifade ile kayıt olma işlemleri gerçekleştirilecektir. Bu SMS’den sonra bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu bildirim mesajından sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır.

8383 Hakkında Bilgi ve Destek Almak İçin Ne Yapmalı?

8383 ile ilgili destek ve yardım almak için lütfen telefonunuzun SMS bölümüne büyük harflerle yazınız. YARDIM yazıp 8383 yazıp Onu atmak yeterli olacaktır.

8383 Abonelik İptali / Üyelik İptali / Kayıtsız Kalma Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından velilere verilen bu hizmetin iptal, üyelik silme ve kayıt sildirme işlemleri tıpkı kayıt işlemi gibi çok basittir. Ebeveynler belirli sebeplerden dolayı Aboneliği veya Üyeliği iptal etmek isteyebilirler. Velilere verilen bu hizmetler aylık hizmetlerdir. Kullanım vaadi olmadığı için ebeveynler cayma ücreti ödemezler. Bu nedenle aylık abonelik veya üyeliği aktif olmadan iptal etmenizi tavsiye ederiz.

8383 hizmeti üyeliğini iptal etmek için cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek büyük harflerle yazınız. IOPTAL yaz ve 8383’e sms gönder gönderilmeli. Bu işlemden sonra bir bilgi mesajı gelecektir. Bu bildirim mesajından sonra üyeliğiniz yani üyelik iptaliniz tamamlanacaktır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir